Produkty Marki Louise Misha

Louise Misha prezentuje swoją najnowszą kolekcje Jesień-Zima 2021 "Return from holiday". Piękne wzory kwiatów, delikatna koronka, oraz jakość którą widać gołym okiem to główne cechy tej kolekcji. Marka od wielu lat udowadnia, że jakość oraz styl jest dla niej priorytetem. 

Louise Misha to więcej niż piękne, delikatne sukienki dla dziewczynek. Każda nowa kolekcja to niezapomniana podróż w świat delikatności i kolorów. Niezwykła wrażliwość artystyczna wyrażona w nostalgii i stylu vintage zmusza do zachwytu a czasem refleksji. Projektantki dokonały rzeczy niezwykłej, uchwyciły tajemniczość orientu i połączyły ją z francuską kwintesencję dziewczęcości która eksploduje wzorami i kolorami natury na pięknych sukienkachkombinezonach czy delikatnych akcesoriach dla małych księżniczek.

Less
Pokazano 1-24 z 188 pozycji

Filtruj według

Kategorie
Wiek
więcej... mniej
Wymiar
Kolor
więcej... mniej
Rozmiar obuwia
Cena
Filtruj

Miss Lemonade używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tymjak można je wyłączyć.

Produkt dodany do Twojej listy
Pokaż filtry >