Lista produktów marki Finger in the nose

Poznajcie Finger in the Nose! Ta nietuzinkowa marka to prawdziwa gratka dla młodych fashionistów (i ich nieco zakręconych rodziców, lubiących najlepszy design dla dzieci). Wyjątkowe projekty tego brandu rodzą się w samej europejskiej stolicy mody – magicznym Paryżu. Inspiracje francuskim stylem są widoczne w estetyce marki, to jednak tylko jedno z odniesień, po które sięgają założyciele tego brandu. Jak sami mówią, produkty Finger in the Nose to klasyka… na nowo. Modowy twist jest widoczny w każdym z elementów kolekcji paryskiej firmy.

Projektanci Finger in the Nose cenią ponadczasowe wzornictwo oraz najwyższą jakość. To właśnie ona sprawia, że ubrania mogą nas cieszyć przez długi czas. Kreatywni paryżanie reinterpretują jednak klasykę na swój własny sposób. Sięgają po proste fasony, ale uzupełniają je zawadiackimi nadrukami. Wybierają niestandardowe połączenia kolorów. Do swoich projektów dodają ciekawe elementy – zabawny haft, falbankę czy bufki w miejscach, gdzie nikt by się ich nie spodziewał. Bo gdyby wszystko było oczywiste, życie byłoby nudne! A żeby przejść przez nie z uśmiechem, potrzeba trochę odwagi i fantazji.

W stylu Finger in the Nose liczy się przede wszystkim nonszalancja. A tej dzieciaki mają przecież pod dostatkiem! Podczas gdy wielu dorosłych trudzi się, by osiągnąć niewymuszony look, najmłodszym przychodzi to… z palcem w nosie. Produkty francuskiej marki jedynie podkreślają dziecięcą swobodę i naturalny sposób bycia. Z tego względu nie mogą noszących je dzieci w niczym ograniczać. Projektanci stawiają na wygodne fasony, funkcjonalne rozwiązania i przyjemne w dotyku materiały. W ten sposób powstają ubrania dla współczesnych młodych fanów mody, którzy mogą je nosić zawsze i wszędzie.

Less
Pokazano 1-26 z 26 pozycji
Filtruj według
Kategorie
Wiek
Kolor
Cena
Filtruj
Produkt dodany do Twojej listy
Filtruj & Sortuj