Lista produktów marki Jeune Premier

Belgijska marka Jeune Premier słynie z nietuzinkowych plecaków i tornistrów. Pamiętacie czasy, kiedy prostokątne plecaki zapinane na zatrzask uważane były za obciach, a dzieciaki chciały jak najszybciej dostać „dorosły” plecak? Jeune Premier przywraca tornistry do łask i sprawia, że tradycyjne wzornictwo znowu jest cool! W ofercie brandu oprócz plecaków-teczek można znaleźć również modele o zaokrąglonych kształtach oraz lekkie worki ze sznurkowymi uszami. Jednak to właśnie od tornistra wszystko się zaczęło.

Bruno i Hélène nie mogli znaleźć odpowiedniego plecaka dla swojego syna, który właśnie miał zacząć szkołę. Hélène, farmaceutka z artystycznym zacięciem, postanowiła więc... zaprojektować tornister sama. Przy kuchennym stole ich domu w Ostendzie zrodził się projekt, który zmienił losy całej rodziny. Gdy mały Ralph stawił się w szkole z ręcznie uszytym plecakiem-teczką, na którym wyhaftowano jego imię i bajkowe detale, wzbudził ogromne zainteresowanie. Już tego samego dnia 4 mamy chciały wiedzieć, gdzie kupić taki tornister. Bruno zachęcił Hélène do stworzenia minikolekcji i w tym samym roku sprzedali 80 sztuk plecaków. Tak narodziło się Jeune Premier.

Dziś plecaki i tornistry marki sprzedają się w 120 tys. egzemplarzy rocznie w ponad 30 krajach świata. Słyną z nietuzinkowych projektów, które zachwycają i dzieciaki, i rodziców. Są kolorowe, ciekawe i praktyczne. Kształtami nawiązują do tradycyjnych plecaków szkolnych sprzed kilku dekad. Jeune Premier idzie jednak z duchem czasu i czerpie z innowacyjnych rozwiązań – na przykład stosując w swoich plecakach wodoodporne materiały. To rozwiązanie pomaga chronić produkty przed wilgocią i zabrudzeniami. Solidne plecaki Jeune Premier to radość dla oczu i inwestycja na wiele lat szkolnych przygód.

Less
Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Filtruj według
Kategorie
Wymiar
Kolor
Cena
Filtruj
Produkt dodany do Twojej listy
Filtruj & Sortuj