Lista produktów marki Mile

Żegnajcie, zsuwające się rajtuzki! Mile, słowacka marka z wielką pasją, stworzyła rozwiązanie, które pokochają i dzieciaki, i rodzice. Rajstopy na szelkach to innowacyjny produkt, który zapewnia maksimum komfortu na co dzień – nawet podczas wyjątkowo intensywnych wygibasów i psot. Na ten pomysł wpadły dwie kreatywne mamy ze Słowacji: Miriam i Lenka. To właśnie od pierwszych sylab ich nazwisk pochodzi nazwa marki. Gdy narodziły się ich dzieci, dziewczyny poczuły potrzebę stworzenia brandu, która uczci radość, piękno i ciekawość dziecięcego świata.

Spośród wielu kolorowych i starannie wykonanych produktów mile ich rajstopy na szelkach wyróżniają się swoją pomysłowością. I nie chodzi tylko o retro styl, który doda każdej dziecięcej stylizacji uroku. Rajtuzy mile kochamy przede wszystkim za wygodę, jaką dają dzieciakom. Szerokie, elastyczne szelki stworzone z nieuciskającego materiału zapewniają całkowitą swobodę ruchów podczas codziennej aktywności.

Mile bardzo dba o jakość swoich produktów i przywiązuje wagę do każdego detalu. Nie inaczej jest w przypadku rajstop. Stworzono je z miłej w dotyku flaneli (85%) z dodatkiem jakościowego poliamidu (15%). Sztuczne włókno zastosowano po to, by rajtuzy zachowywały swój kształt i nie dziurawiły się. Producenci zadbali jednak o to, by syntetyk nie miał styczności z delikatną dziecięcą skórą. W strukturze materiału poliamidowe włókno jest wplecione pomiędzy dwa bawełniane. Dzięki temu rajstopy są odpowiednie także dla skóry atopowej. Produkt w całości powstaje na Słowacji.

Less
Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Filtruj według
Kategorie
Wiek
Kolor
Cena
Filtruj
Produkt dodany do Twojej listy
Filtruj & Sortuj