Wyprzedaż z okazji Dnia Dziecka! Rabaty do -60% do 30 maja!

Plakaty Mrs. Mighetto - kropka nad i w pokoju Twojego dziecka

Dzisiaj porozmawiamy sobie nieco o wystroju wnętrz, a konkretniej pokoików dziecięcych. Czy przestrzeń dla dziecka powinna być specjalnie zaprojektowana? Co robić, by wnętrze podobało się dzieciom, a jednocześnie nie raziło w oczy dorosłych? Praktyczne wskazówki znajdziesz w tekście, a przy okazji zobaczysz wyjątkowe plakaty Mrs. Mighetto. Ostrzegamy! Są bardzo czarujące!

Ostatnio, za sprawą rodzimych celebrytek, bardzo modny jest styl inspirowany życiem na Bali. Z drugiej strony zauważalnie powraca moda na wnętrza vintage. Krzykliwe, kiczowate meble i akcesoria nie cieszą się już taką popularnością, jeśli chodzi o wystrój pomieszczeń w domu. Ma to swoje plusy - przebywanie w pokoiku dziecka nie przyprawi Cię o oczopląs i bóle głowy. Co więcej, szybko dorastający maluch również doceni bardziej uniwersalne wnętrze. W końcu rozbrykany kilkulatek bardzo szybko zmienia się w dzielnego ucznia szkoły podstawowej, a potem w nastolatka. Jeśli urządzisz pokój dziecka rozsądnie, oszczędzisz sobie częstych, generalnych remontów.

Wspomniany wyżej wyważony styl prezentują plakaty Mrs. Mighetto. Doskonałe do pokoju dziecięcego i nie tylko. Na przykład przyciągający wzrok plakat Miss Edith Papilion znakomicie sprawdzi się w sypialni dorosłych. Szczerze przyznamy, że jest hipnotyzujący i czujemy się trochę, jak Alicja w Krainie Czarów, która przez lustro przeszła na stronę dobrego stylu. Tak samo seria plakatów Mrs. Mighetto Lady. Ale dość już tych zachwytów, urządzamy przecież pokoje dziecięce!

Bez względu na to, czy urządzasz pokój dla chłopca, czy dziewczynki, stwórz bezpieczną przestrzeń, w której maluch będzie czuł się komfortowo. Dorastające dzieci powinny mieć wokół siebie dużo bodźców, bo to pobudza mózg do rozwoju. Dlatego zamiast wściekle różowej farby na ścianie, polecamy akcenty, które zwrócą uwagę małego odkrywcy. Nie bez powodu otaczamy dzieci zabawkami i pluszakami, a akcesoria dziecięce mają sympatyczne akcenty w postaci zwierzątek na pościeli, czy ubrankach. To wszystko zachęca malucha do poznawania świata.

Tajemnicze, piękne i miłe dla oka plakaty Mrs. Mighetto idealnie wpisują się w trendy i znakomicie pobudzają wyobraźnię dziecka. Bohaterowie plakatów mogą towarzyszyć dzieciom na przestrzeni lat i poprawiać im nastrój. Takie założenie przyświecało założycielom marki Mrs. Mighetto. Ręcznie malowane, akwarelowe obrazy po raz pierwszy pojawiły się w sprzedaży w 2014 roku w Szwecji, skąd pochodzi marka. Kolekcja Superheroes sprzedała się całkowicie w niecałe 2 tygodnie. Od tamtego czasu plakaty Mrs. Mighetto są obecne w ponad 20 krajach, a Miss Lemonade jest jednym ze 150 sklepów, które oferują produkty marki.

Warto również wspomnieć, że marka Mrs. Mighetto wspiera zrównoważony biznes. Założycielki Malin i Anna dbają, by ich działalność miała znikomy wpływ na środowisko, a produkty były trwałe i bezpieczne dla odbiorców. Cieszy nas, że młode marki odpowiedzialnie podchodzą do produkcji. W końcu przyszłość należy do naszych dzieci!

Marka Mrs. Mighetto, nietypowo dla producentów akcesoriów dziecięcych, wydaje się być odporna na dorastanie chłopców i dziewczynek. Czarujące plakaty są odpowiednie dla kilkulatka, a i nastolatek spojrzy na nie z sentymentem. Bez względu na to, jak zmieni się wystrój pokoju, plakaty Mrs. Mighetto wciąż będą pasować. W kolekcji znajdziesz także przepiękne kartki urodzinowe i karteczki prezentowe, które doceni każdy miłośnik dobrego stylu.

Comments (0)

No comments at this moment
Produkt dodany do Twojej listy