Wyprzedaż z okazji Dnia Dziecka! Rabaty do -60% do 30 maja!

Little Creative Factory jest kreatywną fabryką, która produkuje wielkie marzenia i świadomie wykonane, zabawne ubrania. Kolekcje zachęcają dzieci do wyrażania siebie i do nieskrępowanej zabawy. Dzieła są ponadczasowe i niepowtarzalne. Marka Little Creative Factory jest zbudowana wokół ducha i niewinności dzieciństwa, konsekwentnie inspirowaną twórczymi, ciekawskimi umysłami wszystkich małych ludzi na całym świecie.

Cristina Fernandez, twórczyni marki, wykorzystuje swoją wiedzę o architekturze do projektów Little Creative Factory, eksperymentując z różnymi wymiarami, tworząc obszerne, warstwowe, strukturalne elementy, które są pięknie wykonane, ponadczasowe i niepowtarzalne. Jej kolekcje są pełne romansu, osobowości i duszy. Inspiracje czerpie ze wszystkich stron, od tradycji, poezji, filmu, historii, rodziny. Jej praca jest napędzana pragnieniem poznania. Zawsze stara się dodawać jakieś innowacje do każdego nowego projektu. Lubi wchodzić w nieznane i uczyć się: nowych technik, nowych tkanin... Losowe wzorce myślowe inspirują proces badań i projektowania oraz znajdują formę, gdy szuka wyjątkowych twórców przędzy, tkanin i barwników, które pomagają zamienić fantazję w rzeczywistość. Czasami architekci budują na ziemi. Ale zdarzają się sytuacje, w których architekci opierają się na iluzji. Kiedy tak się dzieje, pomysły niekoniecznie są przekształcane w domy, ale w kształt snów. Cristina jest marzycielem, uczciwym, kreatywnym i namiętnym. Czuje się bardzo szczęśliwa, mogąc zamienić pasję w swoją pracę. Pracowała jako architekt do 2010 roku, ale kiedy została matką, postanowiła sam się odrodzić.

Little Creative Factory wierzy, że im mniej, tym więcej, dlatego ich dzieła są ponadczasowe i niepowtarzalne. Mali przyjaciele mogą dosłownie dorastać ze swoją odzieżą, Little Creative Factory umożliwiając im tworzenie własnego stylu i eksperymentowanie z własną tożsamością. Trudno zdefiniować tożsamość Little Creative Factory dzięki unikalnemu i nowatorskiemu stylowi, dzięki zrównoważonym wartościom i kolekcjom, które bawią się tkaninami, objętościami i warstwami, aby stworzyć wrażenie, uczucie, które wykracza poza pojęcie ubierania się. Opierając się na tradycyjnych umiejętnościach z całego świata, mniej mówi się o modzie, a więcej o czystej przyjemności z kształtów, objętości, warstw i naturalnych materiałów. Little Creative Factory zgodnie z wartościami, w które wierzy, wszystkie stroje produkuje w Barcelonie. Jest niezwykle docenianą luksusową marką na świecie, obecna jest w ponad 30 krajach i eksportuje 90% swoich produktów.

Najnowsza kolekcja wiosna/lato 2018 Little Creative Factory zatytułowana jest „Tancerze" i czerpie inspiracje ze wszystkich małych ludzi na całym świecie, którzy starają się być kimś innym, którzy szukają własnej drogi i robią to z wielkim wysiłkiem i wyobraźnią. Tak jak dzieci szukają piękna i ucieczki od surowej rzeczywistości, a następnie osiągają wspaniałe rzeczy, tak małe tancerki Little Creative Factory trenują dzień i noc. Little Creative Factory pragnie uczcić to zaangażowanie i wolność, która wynika z pozostania wiernym swoim marzeniom, bo jak twierdzi Constanze: taniec jest jak śnienie nogami.

Little Creative Factory zaprasza Cię do tańca, wejdź do świata wyobraźni i oddaj się marzeniom...

#misslemonade_kidstore

Follow us on Instagram

Comments (0)

No comments at this moment
Produkt dodany do Twojej listy