Wyprzedaż z okazji Dnia Dziecka! Rabaty do -60% do 30 maja!

Madam Stoltz jest marką, która powstała w Danii, na malowniczej wyspie Bornholm. Naturalny  urok wyspy wywiera głębokie wrażenia na twórcach marki i jest ich nieustającą inspiracją. Skaliste wybrzeża porośnięte wrzosem, rozległe i piaszczyste plaże, niezliczona ilość czystych rzek i silny wiatr powodujący sztorm niemal przez cały rok, stały się inspiracją do powstania wielu pięknych przedmiotów. 

Zgodnie z filozofią Madam Stoltz Twój dom jest Twoją sceną, miejscem do robienia tego na co Ty masz ochotę. Wszystkie piękne przedmioty Madam Stoltz mają za zadanie zachęcić Ciebie do bycia reżyserem swojej sceny tak, abyś to Ty na niej błyszczała. 

Dla Madam Stoltz pasją są ludzie, docenia ona róże talenty i czerpie inspiracje od wielu twórców. Dlatego też wszystkie przedmioty u Madam Stoltz tworzone są z naturalnych materiałów ręcznie przez wykwalifikowanych rzemieślników, którzy doskonale znają materiał, z którego tworzą. Jest to gwarancją doskonałej jakości i niepowtarzalności każdej rzeczy. 

Madam Stoltz ogromną wagę przywiązuje do detali. Materiały, kolory, faktura i wzornictwo są kluczowe. W kolekcji znajdziemy przepiękne, duże poduszki z bawełny w stonowanych kolorach: miętowym, szaroniebieskim czy musztardowym, oraz w wyrazistym granacie czy burgundzie. Oryginalne półki czy wieszaki z drucianej siatki, żelaza i miedzi, żelazne organizery, ramki na zdjęcia z żelaza, szkła i bawełny czy lustra z bambusową ramką podkreślą piękno minimalistycznego wnętrza. Przepiękne kosze wykonane z sitowia i bawełnianego sznurka, bambusa czy drucianej siatki i drewna wprowadzą do domu ład i harmonię. 

Madam Stoltz inspiracje czerpie z różnych miejsc, ludzi i kultur z całego świata. Zamiłowanie do różnorodności popycha firmę do tworzenia niepowtarzalnych rzeczy. Niewątpliwie twórcy dużym zamiłowaniem darzą kulturę orientu. Indyjskie inspiracje widać w koszach tworzonych ręcznie z trawy morskiej czy sitowia w kolorze beżowym, pomarańczowym czy czarnym  z geometrycznymi wzorami.   

We wszystkich dziełach  Madam Stoltz widać próbę uchwycenia ulotnego piękna natury, ukazania, że piękno jest ukryte w kontrastach, i że to różnorodność tworzy harmonię. 

Odważ się być reżyserem swojej sceny i odwiedż nasz sklep.  

#misslemonade_kidstore

Follow us on Instagram

Comments (0)

No comments at this moment
Produkt dodany do Twojej listy