Darmowa wysyłka do Paczkomatu od 499 zł

Mrs. Mighetto jest szwedzką marką, którą założyły Anna Sylvan i Malin Mighetto w 2014 r. Zajmuje się głównie tworzeniem druków, plakatów, tapet oraz akcesoriów do wnętrz i dekoracji pokojów dziecięcych.

Pierwszy plakat powstał bardzo spontanicznie, nijako przez przypadek i był tak inspirujący, że projektantki uznały, że świat musi to zobaczyć, i tak pomysł stał się rzeczywistością. Rysunki stały się obrazami, bohaterowie otrzymali imiona i magiczne osobowości, słowo zaczęło działać...

Pierwsza kolekcja Mrs. Mighetto o nazwie "Superbohaterowie" została wyprzedana w dwa tygodnie. Obecnie kolekcje Mrs. Mighetto są sprzedawana w ponad 20 krajach, w około 150 sklepach. Pomimo tak wielkiej popularności Mrs. Mighetto stawia przede wszystkim na jakość. Plakaty drukowane są na doskonałej jakości papierze farbami akwarelowymi. Poszczególne kolekcje plakatów są limitowane, a kiedy są wyprzedane, nie są drukowane ponownie. Wydruki są zwykle dostępne na rynku tylko przez około pół roku. Każda z postaci pojawiająca się w kolekcji Mrs. Mighetto jest magiczna, ma swoją tajemnicę i historię. Oto kilka z nich:

Miss Bella

Starsza siostra Bella jest lojalna, zamyślona i hojna. Rzadko przerywa, słucha uważnie i śmieje się głośno. Bella jest bardzo podobna do swojego brata Billa i urodziła się z taką samą zdolnością patrzenia w przyszłość, ale Bella może również wpływać na zbliżające się wydarzenia, choć tylko bardzo, bardzo nieznacznie.

Mr. Bill

Mr. Bill przywykł do życia w zapomnianym miejscu. Jego misja jest ważniejsza niż jego lokalizacja. Ma dar dostrzegania przyszłości, dzięki temu może podejmować najlepsze decyzje. Przyjaciele zazwyczaj żartują, że przybył z innej epoki, a może taka jest dokładnie prawda…

Miss Emma

Emma jest specjalistką od waty cukrowej. Oddaje swoją magiczną watę tylko kilku wybranym osobom. Ci nieliczni mają ważne zadania do wykonania i muszą widzieć rzeczy świeżym okiem. Czarodziejska wata usuwa wspomnienia, które mogą ograniczać chęć rzucenia się w wir przygody i sprawiać, że podróżnik przeoczy to, co jest ważne.

Miss Della

Gwiazdy świecą na suficie, a brokat spada na brązowe loki Miss Della. Tańczy w rytm miękkich dźwięków, a niezłomny duch wypełnia pokój. Czas stoi w miejscu, gdy Miss Della dzieli się swoją magią - dziś jest blaskiem i motylami. Wszyscy są tu i teraz. Miłość wszystko zwycięża. Della urodził się z porażeniem mózgowym. Zostało to wykryte przed jej narodzinami. Della rozumie i czuje się, ale nigdy nie była w stanie mówić ani chodzić. Czas Miss Delli z matką i ojcem jest ograniczony. Jej czas z rodzeństwem jest ograniczony. Miss Della jest jednym z tysięcy dzieci, które rodzą się z różnymi zaburzeniami. Jest symbolem dla rodzin, które stale martwią się o swoje chore dziecko, ale które przede wszystkim, żyją nieopisaną miłością do swojego największego cudu.

Cotton Candy

Nie wszystkie waty cukrowe są szkodliwe dla twojego zdrowia. Niektóre z tych delikatnych różowych chmur pozwalają zapomnieć i dalej śnić. Może to brzmieć jak fantazja, ale w niektórych miejscach jest to całkowicie możliwe. Niektóre wspomnienia muszą zostać usunięte lub wstrzymane, aby nie przeszkadzały w myśleniu o niesłychanych cudach.

Around the Glade

Pierwszą oznaką, że zmierzasz we właściwym kierunku, jest jasna polana. Tam znajdziesz sarnę, niezłomną towarzyszkę dla ptaków prawdy. Nie ma wątpliwości, że sarna widzi przyszłość. Choć nie więcej niż kilka minut naprzód. Przeczuwa jakie pytanie powinna zadać, ale nigdy nie ma czasu na ostrzeżenie, jeśli spotkanie może zagrozić ostatecznemu miejscu przeznaczenia...

Dear Toffle

Little Toffle to po prostu dziecko, ale wciąż ma wielu pasażerów na plecach. Jego zadaniem jest dbać o nowo przybyłych i pokazywać im nowy dom. Toffle może znaleźć drogę do miejsc, których nikt inny nie może, bo kiedy minie się wszystkie dwanaście wysp, nikt nie pamięta podróży na pierwszą wyspę...

Miss Gertrud

Miss Gertrud nie jest dużą osobą. W rzeczywistości Miss Gertrud jest tak malutka, że śpi w tiulu tutu. Pracuje w dziale kostiumów, ale ze względu na jej niewielkie rozmiary stara się nosić duże śruby z tkaniny i podnosić ciężkie nożyczki. Bez użycia magii. Na szczęście jest dobra w magii i odkrywa, że może rozwiązać praktycznie każdy problem. Miss Gertrud z nieskończoną wyobraźnią tworzy idealne kostiumy i rekwizyty dla cyrku.

Mr. Otis

Mr. Otis był kiedyś opuszczonym, małym chłopcem. Nikt nigdy nie widział jego rodziców i często budził się bez dachu nad głową. Dzieciństwo Mr. Otis mogłoby być bardzo smutną sprawą, gdyby nie cyrk. Cyrk uratował mu życie. Cóż, może nie sam cyrk, ale umiejętność posługiwania się swoimi magicznymi skrzydłami oraz przyjaciele dający poczucie solidarności.

Dear Fawn

Każdego roku najszybszemu biegaczowi powierza się połączenie światła i ciemnej polany. Nasz młody przyjaciel, wyposażony w cztery nogi, skrzydła i talent do podejmowania mądrych decyzji, podróżuje z prędkością światła na długiej i ciągle zmieniającej się ścieżce między dwiema bramami.

Projektantki Mrs. Mighetto stworzyły również małe plakaty, zawsze dwie karteczki z postaciami, których historie łączą się ze sobą, tworząc początek pięknej bajki o Mr William i The Night Carousel oraz opowieść o przyjaźni Dear Friends.

Mr. William

Niewiele osób widziało Mr. William stojącego nieruchomo. Jest szybki jak świetlik i nawet wiatr nie może go dogonić. Mr. William ma duży garaż pełen pojazdów, nad którymi zawsze pracuje. Pewnego dnia zbudował wehikuł czasu, a potem latający rower.

The Night Carousel

Kiedy nocą słychać pukanie do drzwi Tivoli, zapomniana karuzela budzi się ze snu. Małe dekoracyjne lampy ożywają i świecą delikatnym ciepłym światłem. Zapach prażonych migdałów i słodkiego karmelu pojawia się znikąd. Światło lamp to sygnał i samotne ulice zamieniają się w zabawne imprezy, a Tivoli ożywa.

Dear Friends - Dear Lion

W dość młodym wieku małemu lwu wyrosła wspaniała grzywa, z mnóstwem błyszczących, złotych włosów, które falowały na wietrze. Ponieważ grube, piękne włosy wyglądają trochę śmiesznie na małej dziewczynce, stado uznało, że była po prostu zbyt dziwna i porzuciła ją na progu magicznego cyrku. Teraz jest królem cyrku i jest szczęśliwa i dumna, że może pochwalić się swoją wspaniałą, migoczącą fryzurą.

Dear Friends - Dear Elephant

Kiedy urodziło się to niezwykłe słoniątko, został odrzucony przez stado. Miał dziwne guzy na plecach, które wiele lat później okazały się niesamowitymi skrzydłami. Magicznymi skrzydłami, które dawały nieważkość i wolność. Po tym słoń otrzymał miejsce w stadzie, ale zdecydował się zostać z nową rodziną. W cyrku.

W dziecięcym pokoju przepięknie będzie się prezentować tapeta Circus Mighetto w kolorze pudrowego różu lub niebieskoszarym. Nie jest to zwykła tapeta z cyrkowymi zwierzętami, to początek bajki...Przyjdź, przyjdź - cyrk jest w mieście! To świat pełen epickich przeżyć, niespotykanej magii i zjawiskowych scenerii. Spotkaj słonia z wypukłościami na plecach, które zamieniły się w magiczne skrzydła. Poznaj małego lwa, który wyrósł na wspaniałą lwicę z ogromną grzywą, z mnóstwem błyszczących, złotych włosów, które falują na wietrze. A jaka jest historia latającego karnawału? Nikt nie mieszka w latającym namiocie w chmurach. Tak przynajmniej mówią ludzie. Nocą namiot błyszczy i świeci, a czasem wydaje się, że niebo i namiot mówią własnym językiem. Nikt nie wie, jak sterować latającym namiotem, ani jaki jest jego cel, ale plotka głosi, że cała magia w cyrku pochodzi właśnie z niego...

Dziecko z wielką wyobraźnią na pewno zachwyci się niesamowitą girlandą Mrs. Mighetto, którą można powiesić na ścianie, w oknie lub na suficie. Urocze girlandy dostępne są w dwóch wersjach Frankie and the Unicorns oraz Mr. Bill and the Ballons, pierwsza zawiera Miss Frankie, 4 króliczki i 4 jednorożce a druga Mr. Bill, 4 króliczki i 4 balony. Postacie wydrukowane są doskonalej jakości matowym papierze, ozdobione drewnianymi kuleczkami i wstążkami. Każda z nich ma swoją historię, która, co prawda, zaczyna się tak samo, ale koniec jest zupełnie inny: Miss Frankie i Mr. Bill mieszkają w maleńkim świecie Minimighetto. A może ten świat nie jest taki malutki. Jest tym, czym jest, wszechświatem dla różnego rodzaju stworzeń. Niektóre są duże jak olbrzymy, a niektóre są bardzo malutkie. Mają moce, których żaden człowiek nie jest w stanie opanować...

W świat dziecięcej wyobraźni przeniosą nas postacie z Mobil Miss Astrid oraz Mobil Miss Alice. Dwustronne zawieszki Mrs. Mighetto pięknie prezentują się nad łóżkiem, przewijakiem czy w oknie. Ślicznie zapakowane w papierowe pudełeczko będą idealnym prezentem dla małej marzycielki, zwłaszcza że każda postać ma swoją tajemnicę. Miss Astrid ma niewidzialną moc wywoływania i rozprzestrzeniania wyobraźni. Im wyżej huśta się huśtawka, tym jej moc jest większa. Przed oczami Miss Astrid wyobraźnia migocze niczym gwiazdy. Małe błyszczące gwiazdy. Ale te gwiazdy nie są widoczne dla wszystkich. Ponieważ wyobraźnia działa na innym poziomie - poza zasięgiem normalnego wzroku - i pomaga nam uczyć się niezwykłych rzeczy. Miss Astrid wie, że nigdy nie przestanie się kołysać, ponieważ potrzeba wielkiej wyobraźni, aby przywołać magiczne światy. Natomiast Miss Alice na Księżycu jest z pewnością odosobniona, ale jej zadanie jest najważniejsze. Kraina w Chmurach jest dobrze strzeżoną tajemnicą i musi tak pozostać. Kiedy w końcu znajdziesz do niej drogę, nie ma powrotu, a Alice widzi wszystko z księżyca, który nigdy nie znika...

Mrs. Mighetto to kraina wielkiej wyobraźni, idealna do dziecięcego pokoju. Wybierz postać, która najbardziej spodoba się Twojemu dziecku i snujcie dalszą część magicznej historii...

#misslemonade_kidstore

Follow us on Instagram

Comments (0)

No comments at this moment
Produkt dodany do Twojej listy