Darmowa wysyłka do Paczkomatu od 499 zł

Firma OYOY została założona w 2012 roku przez Lotte Fynboe, która jest z wykształcenia projektantką i specjalizuje się w projektowaniu wnętrz i mebli. Wizją OYOY jest tworzenie funkcjonalnych produktów wykonanych z wysokiej jakości materiałów w przyjemnych kolorach i kształtach. Nazwa OYOY inspirowana jest literami OY, którymi od 1929 r. był oznaczany każdy duński samolot. Litery OY oznaczają, że to duńską firmą, która swoją siedzibę ma na zachodnim wybrzeżu Danii, zaledwie kilka kilometrów od Morza Północnego.

OYOY tworzy wysokiej jakości produkty, koncentrując się na wzornictwie, funkcjonalności, kolorach i znakomitych materiałach. Inspiracją są klasyczne skandynawskie projekty, którym prostoty dodają akcenty japońskiego designu.

Kolekcja OYOY MINI jest projektowana z myślą o dzieciach, doskonałej jakości produkty w słodkich kolorach o oryginalnych wzorach zachwycą miłośników zabaw. Kształt, grafika, kolor i czyste materiały inspirują Lotte Fynboe, a jej motto brzmi: „mniej znaczy więcej". Wiele produktów to przeprojektowane wspomnienia z dzieciństwa.

W kolekcji OYOY MINI do wyboru są poduszki-przytulaki w oryginalnych kształtach pieska, pingwina, kota czy królika. Poduszki w kształcie cukierka z milutkimi pomponami, słodkiego precla czy kolorowej tęczy doskonale ozdobią dziecięcy pokój, okrągłe poduchy z misiem i pingwinkiem wypełnione pierzem cudownie utulą do snu.

Dziecięce zabawy umili miękki dywan na podłodze. Bawełniany, ręcznie pleciony, ten w kształcie prostokąta z drogą pełną zakrętów poprowadzi samochodzik do lasu a ten, z mapą świata pozwoli dotrzeć aż do królestwa pingwinów. Dywany utrzymane w kolorystyce złamanej bieli, szarości i czerni nadadzą przytulności wnętrzu. A po zabawie wszystkie skarby można schować w dużym worku, w beżowym lub różowym kolorze zrobionym z organicznej bawełny, który pięknie prezentuje się powieszony na ścianie.

Po wyczerpującej zabawie czas na posiłek. Stół ozdobi mocno trzymająca się silikonowa podkładka pozwalająca zachować higienę i czystość. Do wyboru kwadratowa z motywem samolotu lub tęczy, identycznej z tą z poduszeczki czy też okrągła z tą samą, zabawną mapą świata, która jest na dywanie lub z motywem pieska, tego z poduszki.

Niepowtarzalne, funkcjonalne i nieskomplikowane produkty OYOY projektowane zgodnie z zasadą „mniej znaczy więcej” pozostawiają ogromne pole do popisu dziecięcej wyobrażni. Pozwól dziecku podążać za tęczą ...

#misslemonade_kidstore

Follow us on Instagram

Comments (0)

No comments at this moment
Produkt dodany do Twojej listy