Darmowa wysyłka do Paczkomatu od 499 zł

Marka Beau Loves powraca z nową kolekcją jesień/zima 2018.Ubranka idealne dla dzieci uwielbiających przygody i zabawę. Nietypowe nadruki i wyjątkowe postacie, a przede wszystkim dużo stylu oraz miłości!Wszystkie kolekcje Beau Loves są zaprojektowane, wydrukowane i wykonane w Londynie , dbając o jakość i szacunek dla środowiska.

Najnowsza kolekcja od marki Beau Loves pełna jest elegancji, a inspirowana jest książkami i muzyką.Ubranka są bardzo wygodne, w końcu nie mogą krępować ruchów najmłodszym. Kolekcja uwzględnia najnowsze trendy i pełna jest geometrycznych wzorów. Często pojawiają się paski, najczęściej w najmodniejszym zestawie kolorystycznym -bieli oraz czerni.

W kolekcji nie zabraknie wyrazistych kolorów, choć znacząca większość pojawia się w kultowych, stonowanych kolorach . Królują bluzki, sukienki oraz kurtki z unikatowym i tajemniczym motywem maski. Na ubrankach pojawiają się pomysłowe, kreatywne i urocze napisy.

Najnowsza oferta od Beau Loves podkreśla odrębną osobowość, pasje oraz zainteresowania każdego dziecka.Kreatywne i niepowtarzalne nadruki sprawiają, że ta kolekcja jest wyjątkowa.

#misslemonade_kidstore

Follow us on Instagram

Comments (0)

No comments at this moment
Produkt dodany do Twojej listy