Darmowa wysyłka do Paczkomatu od 499 zł

Polscy uczniowie wciąż jeszcze mogą cieszyć się zimowymi feriami. A jeśli Wasze dzieci już wróciły do szkoły, nic straconego — zostały jeszcze zimowe popołudnia, które warto dobrze spędzić. Zwłaszcza że w wielu regionach kraju pojawił się śnieg. Podpowiadamy, co robić zimą i w jaki sposób wykorzystać praktyczne akcesoria i wygodne ubrania Konges Slojd.

Luty różni się nieco od poprzednich miesięcy zimowych, ponieważ niesie ze sobą dłuższe popołudnia i słońce, które chętniej się pokazuje. Mimo że mróz szczypie w policzki, gdzieś w oddali można już poczuć nadchodzącą wiosnę, co nastraja pozytywnie i zachęca do aktywności. Trudno wyobrazić sobie lepszy czas na zimowe, mroźne spacery niż ten, gdy w perspektywie jest słoneczna wiosna!

Zimowe spacery będą przyjemniejsze, gdy zadbamy o odpowiedni ubiór. Idealnym towarzyszem zimy jest wełna — wełniane czapki, szaliki i rękawiczki wcale nie gryzą, a zapewniają komfort, którego nie da się z niczym porównać! Spójrzcie tylko na urocze rękawiczki Konges Slojd Tomama Stone z wełny organicznej. Do kompletu można dobrać śliczne buciki niemowlęce Konges Slojd Tomama Peach Dust lub designerskie botki Covert Green.

Dla starszaków mamy bezpalczaste rękawiczki z kolekcji Vitum Mulled Basil. Jeśli Wasze dziecko woli rękawice palczaste, warto sięgnąć po rękawiczki Filla Heart Mix. A na głowę polecamy beret z wełny merynosa: Konges Slojd Beret Arc Stone. Do rękawiczek będzie pasować również czapka Konges Slojd Vitum, na przykład w kolorze Almond Milk.

Dorośli także nie powinni unikać czapek, rękawiczek oraz ciepłych skarpet. Przez głowę i stopy ucieka najwięcej ciepła, a przecież dorośli niechętnie biegają i skaczą podczas spacerów, co sprawia, że jest im jeszcze zimniej.

Mimo że słoneczna zima zachęca do spacerów, wciąż pozostają nam długie zimowe wieczory, które także mają swój klimat. Mimo upływu lat wciąż pamiętamy chwile spędzone z rodzicami i rodzeństwem, gdy wspólnie graliśmy w gry planszowe. Bardziej niż same gry w pamięć zapadły nam żarty taty i to, jak najmłodsze z rodzeństwa zawsze próbowało oszukiwać, by wygrać. W tle cicho szumiał telewizor, na stole stygła herbata z cytryną i miodem. I choć czasy się zmieniają, jedno pozostaje niezmienne — dzieci tak samo chętnie spędzają czas z mamą i tatą. Co ciekawe gry planszowe, jakby nie patrzeć, wciąż są bardzo popularne!

Wydaje nam się, że przytulny rodzinny wieczór w ciepłych dresach jest dobrym pomysłem i niezawodnym sposobem na obniżenie napięcia oraz stresu — dwóch niechcianych towarzyszy szkoły i pracy. Sięgnijcie więc do szafy po najwygodniejszy dres, antypoślizgowe skarpety i przeokrutnie powyciągany T-shirt, by zapewnić sobie maksymalny komfort. A jeśli w Waszej szafie lub szafie Waszych dzieci brakuje wygodnych ubrań, mamy kilka wskazówek. Przede wszystkim wygodne ubrania powinny być uszyte z oddychających materiałów — bawełny, wiskozy, czy lyocellu. Krój także ma znaczenie. W porządnie uszytym dresie można obierać ziemniaki i wyskoczyć na szybkie zakupy, wyglądając przy tym dobrze i swobodnie. Co najlepsze, porządne ubrania nie niszczą się po kilku praniach, a to sekret każdej udanej stylizacji, również tej domowej.

Konges Slojd ma w swojej ofercie bardzo fajne dresy dziecięce z kolekcji Lou Magnet, czy Hezla Cherry Blush. Ciekawą opcją będą również ciepłe piżamy dla dzieci, idealne na piżamowe wieczory i piżamowe poranki, gdy cała rodzina je wspólnie śniadanie i pije aromatyczne kakao. Piżama Konges Slojd Tilly Kids Jour D’hiver jest dostępna w wersji dla dzieci i dla mam! Idealny wybór, jeśli chcecie pobawić się w instagramowy trend ubierania jednakowego stroju całej rodzinie.

Z babcią i dziadkiem można spędzić mnóstwo wspaniałych chwil, w dorosłości wspominanych z łezką w oku. Warto mieć czas dla dziadków, zwłaszcza że bardzo często są nieocenioną pomocą w opiece nad dziećmi. Pokazujmy bliskim, jak dużo dla nas znaczą, bo niedzielne obiadki u babci i dziadka nie będą wieczne. A zatem bierzcie ze sobą dobre ciasto i ruszajcie z wizytą do dziadków, by obejrzeć z nimi film, udać się na spacer, czy pograć w gry planszowe.

Z doświadczenia wiemy, że babcie bardzo cieszą się na widok wnucząt ubranych w eleganckie stroje. Chodzi zapewne o to, że dawniej ładna sukienka, czy elegancka chłopięca koszula były czymś trudno dostępnym i wyjątkowym. W czasach PRL z reguły miało się jeden elegancki strój na lata, ubierany tylko na specjalne okazje. Dzisiaj na szczęście mamy większą swobodę. Co najlepsze, eleganckie ubrania mogą być również wygodne, czego dowodem są śliczne dziewczęce sukienki Konges Slojd: Fairy Ballerina, Glow Etoile Pink Sparkle czy Fairy Etoile Multi Shadow. A dla chłopców polecamy wygodną bawełnianą koszulę i na to uroczy sweterek bez rękawów lub elegancki kardigan Konges Slojd Matti Pearl Burlwood uszyty w 100% z bawełny organicznej.

Pamiętajmy, że codzienność może być równie kolorowa, co wakacje w ciepłych krajach. To od nas zależy, jak wykorzystujemy każdy dzień. A jeśli trudno Wam odkryć magię w codzienności, przyjrzyjcie się swoim dzieciom — to najlepsi nauczyciele radości z życia.

Comments (0)

No comments at this moment
Produkt dodany do Twojej listy