Darmowa wysyłka do Paczkomatu od 499 zł

@Petites_Pommes

Wspólna pasja połączyła założycieli marki Petitres Pommes, Celine i Annę do odswieżenia kultowego wzoru sprzed lat. Marka odrodziła, się w 2019 roku w Danii wypuściła swój pierwszy produkt do sprzedaży.

@Petites_Pommes

 

Pomysł na markę wziął się od poszukiwania dla swoich córek kół do pływania, które jednocześnie są bezpieczne dla dzieci oraz dodatkowo posiadają piękny kultowy wzór sprzed lat. Niestety większość produktów dostępnych na rynku okazała się zbyt słaba, żeby wytrzymać wakacyjną zabawę, a większość kół do pływania pękała po tygodniu użytkowania. Tak narodził się pomysł o stworzeniu wytrzymałego koła do pływania o klasycznym wyglądzie. Celine oraz Anna postanowiły wprowadzić kolekcję ponadczasowych akcesoriów plażowych, które swoim designem wykraczają poza ciągle zmieniającą się modę.

@Petites_Pommes

Dziś marka zyskała uznanie przez setki użytkowników, ich charakterystyczny design zyskał uznanie i co najważniejsze spodobał się naszym pociechom.

Marka Petites Pommes zyskuje coraz większe uznanie i codziennie zyskuje nowych wielbicieli zarówno na plaży jak i na basenie. Marka Petites Pommes obecnie jest sprzedawana na ponad 40 rynkach.

Comments (0)

No comments at this moment
Produkt dodany do Twojej listy