Wyprzedaż z okazji Dnia Dziecka! Rabaty do -60% do 30 maja!

Czasy się zmieniają, ale kredki i kolorowanki nigdy nie przestaną być w modzie. Akcesoria papiernicze wciąż fascynują zarówno dzieci, jak i dorosłych. A gdyby tak połączyć relaks i wspólne spędzanie czasu z dziećmi? Kolorowanki Omy to nie tylko sposób na nudę i rozwijanie umiejętności dziecka, to także niesamowite odprężenie dla rodziców. Przekonajcie się sami!

Przenosimy się do Francji, czyli kraju, który słynie ze zrównoważonych marek dziecięcych. Tym razem mamy do czynienia z dwiema przyjaciółkami zamieszkującymi Paryż. Tak popularne turystycznie miasto zawiera mnóstwo inspiracji wykorzystywanych w projektach wyjątkowej marki Omy.

Graficzki Elvire Laurent i Marie-Cerise Lichtlé od zawsze były zakochane w akcesoriach do malowania. Obie kobiety wprost uwielbiają tworzyć, a ich wieloletnią przyjaźń scala jednakowe poczucie stylu. Co ciekawe, w 2012 roku okazało się, że obie panie zostaną mamami. To wydarzenie dało początek marce Omy.

Młode mamy przeniosły swoją pasję i umiejętności na gadżety dla dzieci. Produkty Omy to przede wszystkim kolorowanki, naklejki, kredki, mazaki i wiele innych akcesoriów papierniczych, które oczarują każde dziecko i każdego dorosłego.

Mała, paryska firma korzysta z materiałów pochodzących z firm oddalonych zaledwie o kilka kilometrów. W ten sposób obie założycielki chcą zminimalizować negatywny wpływ na środowisko. Papier używany do tworzenia kolorowanek pochodzi z recyklingu, co pozwala na mniejsze zużycie nowych zasobów ziemskich. Bo chociaż siedziba Omy jest niewielka, to jej właścicielki mają szerokie spojrzenie na świat i zdają sobie sprawę, że najważniejsze jest, by zapewnić dzieciom bezpieczne i przyjazne miejsce do życia.

Kolorowanki Omy są niezwykłe, ponieważ tworzą małe dzieła sztuki, które zachwycą dziecko. Wielkie plakaty przedstawiające kosmos, atlas, czy świat magii mogą później zawisnąć na ścianie i przypominać maluchowi o świetnej zabawie, a do tego być powodem do dumy, że stworzyło się coś tak wspaniałego.

Celem produktów Omy jest zaangażowanie do zabawy wszystkich domowników. Jeśli macie w domu więcej, niż jedno dziecko, zestawy flamastrów, naklejek i kolorowanek zajmą im czas na wiele godzin. Jeszcze lepiej będzie, kiedy to Wy dołączycie do swoich pociech, pokazując im, jak dogadujecie się i dzielicie między sobą. Mimochodem dacie dobry przykład, ale przede wszystkim spełnicie dziecięce marzenia o wspólnej zabawie z rodzicami. Zaręczamy, że absolutnie nie będziecie się przy tym nudzić!

Akcesoria do kolorowania Omy pozwalają na dowolne kombinacje. W ofercie marki są nawet flamastry, które mogą zmieniać kolor, pozwalając na zmiany w obrazku, który już istnieje. Zdecydowanie nie są to zabawki na jeden raz. Dziecko zakocha się w możliwościach dowolnego kreowania.

Wszyscy pamiętamy „naukę niewychodzenia za linię”. To właśnie kolorowanki jako pierwsze uczą dzieci kontrolowania pracy dłoni, co później przydaje się podczas nauki pisania. W niektórych dzieciach zabawa kolorowankami, kredkami i flamastrami rozwinie również prawdziwą pasję do malowania. To wspaniałe, móc patrzeć, jak dziecko z zapałem rozwija swoje umiejętności i talenty. To właśnie lata wczesnoszkolne są najlepszą okazją do tego, by nauczyć dziecko pracy nad własnymi umiejętnościami i to w taki sposób, że maluch nawet nie zorientuje się, że podejmuje wysiłek, którego wielu dorosłych nie jest w stanie podjąć.

Zabawa jest w rozwoju dziecka niezwykle ważna, dlatego starajmy się tak dobierać dzieciom zabawki, by maksymalnie pobudzić rozwój wyobraźni i umiejętności motorycznych. W przyszłości zaprocentuje to lepszym radzeniem sobie z problemami i większą efektywnością uczenia się nowych rzeczy w szkole.

Kolorowanki Omy mogą stać się świetnym bodźcem do rozwoju wyobraźni chłopca, czy dziewczynki, ale także będą niezastąpionym sposobem na relaks i wyciszenie. Dziecko skupione na precyzyjnym kolorowaniu fascynującego obrazka, zapomni o swoich smutkach i stresach szkolnych. Kilkulatki również mają swoje problemy i zadaniem rodzica jest dać pociechom narzędzia, dzięki którym będzie mogło poradzić sobie z trudnymi emocjami. To również przyniesie mnóstwo korzyści w przyszłości.

Dzięki zabawie dzieci rozwijają swoją inteligencję, także tę emocjonalną, uczą się nowych rzeczy i stają się samodzielne w organizowaniu sobie wolnego czasu. Pamiętajcie, aby od czasu do czasu dołączyć do swoich synów i córek, by poznać ich ulubione zabawy, a tym samym okazać rodzicielską miłość, zrozumienie i wsparcie. To takie proste, a przynosi tak wiele korzyści!

Comments (0)

No comments at this moment
Produkt dodany do Twojej listy