Wyprzedaż z okazji Dnia Dziecka! Rabaty do -60% do 30 maja!

La tennis Bensimon - ręcznie robione trampki uwielbiane przez gwiazdy

Trampki to ponadczasowy rodzaj obuwia - pasują do sukienki, jeansów, czy letnich, luźnych ubrań. Wygodne i stylowe trampki marki La tennis Bensimon utrzymują się w trendach od lat 80.! W czym tkwi sekret francuskiej marki? Jakie trampki Bensimon są szczególnie lubiane? Przenieś się z nami do stylowej Francji i dowiedz się, dlaczego buty Bensimon znalazły się w ofercie Miss Lemonade.

Bensimon - trampki dla miłośników stylu i zrównoważonej produkcji

Wiele znanych i popularnych na świecie marek, które uznawane są za luksusowe, korzysta z taniej siły produkcyjnej. To oznacza, że płacimy kilkaset złotych za produkt, który został wykonany za przysłowiową miskę ryżu. Bardzo często wysoką cenę determinuje logo marki, a nie jakość wykonania, a cały zysk idzie do 1 osoby - właściciela firmy. Dlaczego o tym piszemy? Bo warto wiedzieć, że wciąż istnieją producenci, którzy łączą uczciwą produkcję, modę, prestiż i świetną jakość. Jedną z takich marek jest pochodząca z Francji firma La Tennis Bensimon.

Czasy największego rozwoju marki Bensimon przypadają na lata 80. Założyciel marki - Serge Bensimon, brał przykład ze swojego dziadka, który po wojnie importował używane ciuchy z USA do rodzimej Francji. W Polsce również rozumiemy ówczesny zachwyt nad modą ze Stanów - tamtejsze ubrania miały dobrą jakość, do tego były wygodne i miały luźny, przyciągający uwagę styl. Właśnie na tej jakości wzorował się Bensimon, który od ponad 30 lat jest znany na całym świecie, również w Stanach.

Wygodne buty Bensimon na każdą okazję

Swoją przygodę z produkowaniem stylowych trampek, a później także akcesoriów modowych, Bensimon rozpoczął w Paryżu. Stolica mody stała się również miejscem produkcji i sprzedaży butów, które miały podbić światowy rynek.

Dziecięce trampki Bensimon, a także wersje dla dorosłych, są wykonywane ręcznie na terenie Francji. Podeszwy butów Bensimon powstają z naturalnej gumy, a górna część jest szyta z naturalnej bawełny. Trampki są również ręcznie barwione za pomocą nietoksycznych farb. Trampki Bensimon może nosić zarówno mała elegantka, jak i miłośnik buntowniczego stylu. Idealne do sukienki i do szortów, na wielkie wyjścia i na długie spacery. Niewątpliwą zaletą tego obuwia jest możliwość prania w pralce. Trampki Bensimon są tak dobrze wykonane, że nie tracą swojego fasonu i uroku.

W kolekcji La Tennis Bensimon mamy do czynienia z uniwersalnym fasonem oraz z kolekcją butów typowo dziecięcych. Dziecięce trampki mają wygodne zapięcia, co widać na przykładzie kolekcji Bensimon Scratch, czy Bensimon Flo sneakers

Buty Bensimon w sklepie Miss Lemonade

Wieść niesie, że trampki Bensimon są uwielbiane przez takie gwiazdy, jak Naomi Watts, czy Natalie Portman. Uwielbiamy je również w Miss Lemonade, ponieważ fajnie jest sprzedawać rzeczy ładne, modne, pięknie wykonane i pochodzące ze zrównoważonej produkcji.

Ponadczasowy styl butów Bensimon pozwala na tworzenie dopasowanych stylizacji - cała rodzina może wyposażyć się w ten sam rodzaj trampek i tworzyć tak modne na Instagramie zdjęcia, gdzie córka jest ubrana jak mama, a syn jak tata. Trzeba przyznać, że jest w tym coś zabawnego i uroczego zarazem.

Comments (0)

No comments at this moment
Produkt dodany do Twojej listy