Wyprzedaż z okazji Dnia Dziecka! Rabaty do -60% do 30 maja!

@Konges_Slojd

Najlepsze prezenty dla dwu latka!

Kolejny rok za nami!

Na pewno zauważyłaś, że coraz więcej nowych dźwięków oraz słów jest dodawanych do słownika Twojej pociechy. Drugie urodziny Twojego malucha to właśnie ten rok, w którym Twoje dziecko mogło wejść w interakcję z obchodami swoich urodzin. Z tego powodu prezenty mogą zostać ukierunkowane do rozwijania ruchu oraz nauki.

W swojej ofercie mamy dużo ekologicznych zabawek, które rozwiążą w dziecku zdolności motoryczne. Co powiesz na marki Konges Slojd czy Liewood? 

Klocki, instrumenty, a może drewniany pies na sznurku? 

@Mushie

@Mushie

Bezpieczne silikonowe zabawki dla dzieci od Mushie

Zobacz też produkty od marki Mushie, która tworzy wszystko dla maluchów. Zabawki i  zastawa stołowa wykonane z przyjaznego dla środowiska silikonu. Zabawki takie jak wieża sensoryczna pozwolą rozwinąć zmysł koordynacji oko-ręka, a piękny design i stonowane pastelowe kolory są przyjemne dla oka.

@Konges_Slojd

A może tak popluskać się w wodzie?

Dobrym pomysłem, będą też produkty sezonowe. Być może planujecie już wspólny wyjazd nad morze i chcielibyście umilić sobie ten czas. Akcesoria do pływania takie jak kamizelki czy koła do pływania będą świetnym dodatkiem, aby umilić ten czas, zwłaszcza że zapewniają bezpieczeństwo Twojego dziecka.

Zobacz kamizelki, baseny oraz koła do pływania od marki Konges Slojd.

Comments (0)

No comments at this moment
Produkt dodany do Twojej listy