Darmowa wysyłka do Paczkomatu od 499 zł

BOBO CHOSES

"UP IS DOWN"

Najnowsza kolekcja "Up is down" od Bobo Choses na sezon jesień zima 2023.

Świat może być zaprojektowany, wymyślony i przetworzony na nowo. I jest całkiem jasne, że nasz obecny świat może być poddany rewizji. W Bobo Choses wierzymy, że wyobraźnia może zmienić świat na lepsze. I również wierzymy, że najlepszymi ekspertami w dziedzinie wyobraźni są dzieci. Nowa kolekcja AW23 prezentuje zabawną, wyobrażeniową odwróconą rzeczywistość, w której niektóre szalone rzeczy mogą wydawać się mniej szokujące w porównaniu z naszym obecnym światem. Istnieje wiele światów, i wszystkie są w naszym.

Żaden z nich nie jest niemożliwy. Kto z Was marzy o świecie, w którym góra to dół?

AW23 - Wybrane materiały Wybieramy materiały do naszych produktów starannie, biorąc pod uwagę ich wpływ na środowisko oraz wysokie standardy jakości. Mimo że nieustannie pracujemy nad poprawą w tej dziedzinie, do tej pory osiągnęliśmy wdrożenie lepszych praktyk.

Bawełna organiczna

Jest to materiał, którego używamy najczęściej w naszych kolekcjach, ponieważ jest uzyskiwany przy znacznie mniejszym zużyciu wody i pozyskiwany zgodnie z odpowiednimi standardami pracy. Jest to bardzo szlachetny materiał, który idealnie współgra z naszymi technikami konstrukcji i pozwala nam tworzyć szeroką gamę produktów. Jest on także standaryzowany i posiada certyfikat GOTS.

Przetworzony poliester

Jednym z naszych celów jest zwiększenie użycia przetworzonych materiałów, aby uniknąć konieczności wykorzystywania surowych materiałów. Z tego powodu wybraliśmy włókna z przetworzonego poliestru do akcesoriów i odzieży wierzchniej.

Lyocell

Ta celulozowa włókna ułatwiają projektowanie produktów, które zapewniają miękkość i płynność w użytkowaniu. Doskonale zarządza wilgotnością i elastycznością, a jednocześnie ma niewielki wpływ na środowisko, dzięki sztucznemu przetworzeniu pulpy z eukaliptusa w zamkniętym i certyfikowanym procesie.

Wełna

Jest to naturalne, odnawialne i biodegradowalne włókno, które ma bardzo dobry wpływ na użytkownika, utrzymując wilgoć na powierzchni przez długi czas, zapobiegając kontaktowi z skórą i utracie ciepła. W naszej ekskluzywnej kolekcji dla dorosłych znajdziesz wykwintne wykorzystanie certyfikowanej wełny merino extrafine Woolmark®. Przetworzony poliamid Wybraliśmy ten materiał do połączenia z wełną, aby dodać miękkość i poprawić trwałość. Znajdziesz go w naszej kolekcji trikotowej i niektórych produktach odzieży wierzchniej.

Lokalna produkcja

Kontynuujemy wspieranie lokalnego rozwoju, produkując większość naszej kolekcji na miejscu, współpracując z naszymi zaufanymi dostawcami, którzy byli z nami od samego początku. Więcej informacji na temat naszej macierzy zaopatrzenia można znaleźć w raporcie o zrównoważonym rozwoju. Kodeks postępowania Fabryki, w których prowadzimy produkcję i wykończenie, posiadają certyfikat OEKO-TEX. Wszyscy nasi dostawcy muszą przestrzegać naszego Kodeksu Postępowania, który pomaga nam wspólnie ponosić odpowiedzialność za sprawiedliwą pracę i bezpieczne warunki pracy.

Comments (0)

No comments at this moment
Produkt dodany do Twojej listy