Darmowa wysyłka do Paczkomatu od 499 zł

Pierwsza przytulanka dla niemowląt - pluszowy przyjaciel od Senger Naturwelt

Trudno opisać radość i te wszystkie emocje, które czujesz na widok ukochanego maleństwa! Gdyby tak można było zatrzymać czas i godzinami wsłuchiwać się w spokojny oddech dziecka i dzielić jego kolorowe sny! W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy zaprosić Cię do małej podróży w czasie, która nie przedłuży dzieciństwa Twojemu synkowi lub córeczce, ale z pewnością pozwoli Wam cieszyć się każdą wspólną chwilą. W naszej małej podróży towarzyszyć będą mięciutkie przytulanki Senger Naturwelt.

Słodkie dzieciństwo! Mama i tata zawsze są obok, a Twoim jedynym obowiązkiem jest zdrowy sen i jedzenie. Czujesz, że mało wiesz jeszcze o świecie, ale miłości przecież nie trzeba rozumieć i doceniasz każdy jej gest. Nie zdajesz sobie sprawy, jak duże znaczenie ma wszystko, co Cię otacza. Czysta i szorstka pieluszka tetrowa obecna przy każdym karmieniu, miękki becik, w którym ucinasz sobie popołudniowe drzemki, mieniące się kolorami zabawki wiszące nad Twoją kołyską i osobista przytulanka: brązowy miś. To przedmioty, które za kilka lat być może będą bez znaczenia, ale w okresie niemowlęctwa i wczesnego dzieciństwa towarzyszą Ci w rozwoju.

Producenci Senger Naturwelt - sympatyczna para z Niemiec - śmieją się, że pluszowe przytulanki niemowlęce uśmiechają się także do rodziców dzieci. Brązowe lub białe pluszowe misie to dla niektórych wręcz symbol dzieciństwa. Trudno się przy tym nie rozczulić i nie zapragnąć, by taka słodka przytulanka ponownie była częścią naszego życia. Dyskretne miejsce na półce w sypialni i już: możemy wspominać chwile, kiedy wymyślanie nowych zabaw byłą jedyną pracą, sowicie wynagradzaną przez kochających rodziców.

Wróćmy więc ponownie do naszego dzieciństwa. Tutaj każdy miesiąc jest jak rok. Poznajemy świat i uczymy się każdego dnia. Podczas gdy gryziemy nową zabawkę, w naszym mózgu tworzą się setki nowych połączeń, które w przyszłości będą odpowiadać za naszą inteligencję, pewność siebie, empatię i wiele innych cech. Im więcej miłości i uwagi otrzymaliśmy na tym etapie, tym szczęśliwsi będziemy jako dorośli. Jaka w tym wszystkim jest rola pluszowych przytulanek?

Przytulanie ma kluczową rolę w regulowaniu emocji. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wszystkie mamy czuwałyby najchętniej dzień i noc przy łóżeczku ukochanego maleństwa, by zawsze przytulić na czas. To jednak nie jest możliwe, ale nie musisz się tym martwić! Twoje maleństwo wie, że je kochasz. A przytulanki są obecne w dziecięcych kołyskach od wieków. Moda na zabawki się zmienia, ale idea pluszowego misia pozostaje. Dzieci kochają się przytulać, a ulubiony pluszak z okresu niemowlęctwa jest ich najlepszym przyjacielem również na kolejnych etapach dorastania. Pluszak to taki pierwszy przyjaciel Twojego dziecka.

Młode mamy często zadają pytanie: od kiedy potrzebna jest przytulanka dla niemowlaka? Pluszowy gadżet może pojawić się w pobliżu dziecka już od pierwszych tygodni życia. Pamiętaj przy tym, że niemowlę nie umie jeszcze przytulać. Pluszowa przytulanka musi być dostosowana do potrzeb i bezpieczeństwa ukochanej kruszynki. Z pomocą przychodzą puchate gąski od Senger Naturwelt. Płaskie skrzydełka zawsze będą w pobliżu maleństwa, przykrywając miękkością pulchne dziecięce rączki. Organiczna bawełna wypchana owczą wełną to połączenie, które zapewnia bezpieczeństwo i komfort nawet dla najwrażliwszego malucha.

Kilkumiesięcznym pociechom można wybrać znakomity klasyk, jakim jest pluszowy miś. Senger Naturwelt czaruje miękkimi misiami i królisiami z uszami idealnymi do tarmoszenia. Poznawanie świata w takim towarzystwie to bajka pełna najlepszych przygód! Przytulanki w kształcie misia i króliczka także wykonane zostały z organicznej bawełny i wełny. Co więcej, zrobiono je ręcznie! Dostępne w różnych rozmiarach pluszowe przytulanki mają w sobie magię i wyjątkowe ciepło. Dosłownie! Wewnątrz wybranych pluszaków, między innymi gąski, ukryto woreczek z pestkami wiśni. Możesz go wyjąć i ogrzać w piekarniku, by pluszowy przyjaciel Twojego maleństwa emanował prawdziwym ciepłem.

I chociaż my dorastamy, pluszaki zawsze będą miały w sobie to, co najlepsze, całą magię dzieciństwa. Twórcy Senger Naturwelt wiedzą, jak ważna jest ta magia - tworzą pluszaki bezpieczne, ale i trwałe. Ponadczasowe!

Cóż, chyba czas na drzemkę. Ale najpierw przekąska! Tym pozytywnym akcentem chcielibyśmy zakończyć naszą krótką podróż. Mamy nadzieję, że Wam się podobała!

Comments (0)

No comments at this moment
Produkt dodany do Twojej listy