Darmowa wysyłka do Paczkomatu od 499 zł

Wszystkie dzieci uwielbiają naklejki, a i dorośli doskonale pamiętają swoją słabość do kolorowych nalepek, potrafiących odmienić zwykłe przedmioty w rzeczy absolutnie bajkowe! Specjalnie dla miłośników naklejek nawiązaliśmy współpracę z marką Poppik zajmującą się produkcją wyjątkowych zestawów naklejek i wyklejanek. Te gadżety pozwolą Twojemu dziecku odkryć fascynujący świat kształtów i kolorów.

Poppik to kolejna francuska marka w naszej ofercie. Założona w 2016 roku przez dwie przyjaciółki: Delphine i Françoise, które od dawna marzyły o stworzeniu wyklejankowego królestwa dla dzieci. Na przekór utartym schematom w branży, kobiety stworzyły markę z naklejkami: Poppik. Stworzenie własnego brandu dało kobietom szansę na tworzenie oryginalnych projektów, całkowicie zgodnych z ich pomysłami.

Obecnie w firmie pracują 3 panie, zafascynowane kolorowym światem dzieci i posiadające wiedzę oraz doświadczenie z zakresu pedagogiki. Dzięki temu niesamowite wyklejanki Poppik są nie tylko atrakcyjne, ale i posiadają walory edukacyjne. Trzeba przyznać, że wyobraźnia założycielek marki Poppik nie zna granic!

Mózg dziecka pracuje na obrotach, o których dorośli mogą tylko pomarzyć. W pierwszych latach życia dziecka mózg w fascynujący sposób tworzy nowe sieci neuronów. To właśnie dzięki temu dzieci uczą się tak szybko i bez specjalnego wysiłku, co warto wykorzystać.

Im więcej czasu spędzamy z dzieckiem, czytając mu bajki, bawiąc się i pokazując nowe rzeczy, tym większa szansa, że dziecku w przyszłości będzie łatwiej osiągać sukcesy w nauce i w życiu. Zabawki dla dzieci i akcesoria dziecięce nie bez powodu są kolorowe i często wręcz kiczowate. W ten sposób stymulujemy mózg dziecka do pracy!

Kolorowe naklejki i wyklejanki Poppik to niezwykłe źródło zabawy i odstresowania. Twórczynie marki zadbały o to, by każda wyklejanka niosła ze sobą pewien walor edukacyjny. Dla przykładu wyklejanka 100% Anglii pozwala maluchom poznawać podstawowe angielskie słówka, które opanują w mig!

Inne wyklejanki prezentują między innymi historię świata, co z pewnością przypadnie do gustu nieco starszym, ciekawym świata maluchom. Z kolei wyklejanka ze zwierzętami oczaruje nawet najbardziej wymagające dzieci. Bo któż potrafi przejść obojętnie obok gadżetów ze słodkimi zwierzakami?

Z kolei zestawy Poppik: Moje pierwsze naklejki, uczą dzieci rozpoznawania kształtów, usprawniają koordynację ruchową, a także uspokajają dziecko, które w skupieniu zażywa dawki relaksu i chłonie przy okazji wiedzę.

Popularne filmy o superbohaterach, czy biografie słynnych uczonych i artystów wyrobiły w ludziach przekonanie, że talent i geniusz to coś, co się po prostu dostaje w darze od losu. Zazwyczaj nie wspomina się o tym, że za wyjątkowymi dziełami Picasso stały dziesiątki lat nauki, szkicowania, próbowania różnych technik. Einstein także nie wpadł na przełomowe teorie, budząc się z poobiedniej drzemki. Co prawda każdy ma inne predyspozycje, jeden będzie lepiej liczył, drugi lepiej pisał, ale to od rodziców wychodzi iskra rozwoju.

Nie chodzi nam wcale o to, by na siłę pchać dziecko do zdobywania wiedzy o wszystkim. Nam zależy przede wszystkim na tym, by dzieci były szczęśliwe, spełnione i umiały radzić sobie z wyzwaniami, jakie stawia przed nimi dziecięcy świat. Towarzystwo mamy lub taty podczas zabawy to krok milowy w rozwoju dziecka, ponieważ maluch uczy się od rodzica, naśladuje go, może obserwować działania, których nie poznałby podczas samotnej zabawy.

Każda chwila spędzona z dzieckiem na wspólnej zabawie zaprocentuje w przyszłości. Warto również pamiętać o pochwałach, które zachęcą dziecko do pokonywania kolejnych barier. Naklejki, zabawki edukacyjne i kolorowe akcesoria to pomocne narzędzia, ale pamiętajcie przy tym, że dla dziecka najważniejsi jesteście Wy — rodzice.

Zachęcamy do przeglądania naszych nowości z kategorii zabawki i zabawa. Mamy mnóstwo nowych rzeczy, które mogą Was zainteresować!

Comments (0)

No comments at this moment
Produkt dodany do Twojej listy