Wyprzedaż z okazji Dnia Dziecka! Rabaty do -60% do 30 maja!

Czasami nie potrzeba wiele, aby poczuć się naprawdę magicznie. Połączenie delikatności i naturalności przy odwołaniu się do korzeni tradycji. Poznaj filozofię życia jednej z przodujących i uwielbianych przez nas marek - Numero 74.

Nie tylko dziewczynki pragną zostać piękną księżniczką, a chłopcy walecznym i nieustraszonym rycerzem. Każdy z nas, gdzieś w głębi duszy, marzy o małej baśniowej krainie, do której może uciec i na moment zostawić codzienny pęd i obowiązki. Założycielki Numero 74, Nancy i Poupy, wiedzą o tym doskonale. Udało im się stworzyć świat, który wypełniony jest magią, delikatnością i… obłędnym zapachem! Świat ten rozkochuje w sobie przy pierwszym spotkaniu. I to niezależnie od wieku. Delikatna muślinowa bawełna nie tylko otula naszych najmłodszych, ale również sprawia, że mamom pojawia się błogi uśmiech. Nieskomplikowane kroje ubrań, delikatna kolorystyka zainspirowana otaczającym światem oraz ponadczasowość każdego z projektów to tylko kilka cech, za które kochamy tę markę.

Numero 74 pragnie, aby każdy poczuł wolność i niewinność, dlatego też ich projekty charakteryzują się lekkością i prostotą. Dziewczęce sukienki mają opadać z ramion podczas wesołej zabawy, a długie kobiece spódnice tańczyć subtelnie po ziemi, kiedy mamy towarzyszą swoim pociechą i opiekują się maluchami owiniętymi w miękkie kocyk. Luźne chłopięce komplety nie krępują ruchów podczas wesołych i swawolnych gonitw.

Aby przenieść i urzeczywistnić skrawek bajki, Numero 74 proponuje również szeroki wybór dodatków do domu. Koncepcja wnętrza według marki to nawiązanie do tradycji. Większość projektów utrzymana jest w stylu vintage - przecierane metalowe części oplecione muślinowym, niewykończonym materiałem to nie znak upływu czasu, ale ukłon dla ponadczasowej kultury. Ręcznie plecione kosze wyściełane bawełną sprawdzają się idealnie dla najmłodszych. Pod sklepieniem baldachimu schronienie znajduje niejeden członek rodziny. To tutaj odpoczywa się od trosk czy dzieli najmniejszą radością. Dla większej wygody można usypać pokaźną górę z miękkich poduszek w najróżniejszych kształtach. Mali odkrywcy budują sobie kąciki w indiańskich tipi. Aby odróżnić swoje terytorium, oplatają budowle girlandami w ulubionych kolorach i wzorach. Natomiast, małe dziewczynki wcielają się w wróżki. We włosy mają wplecione aksamitne motylki, a głowy ozdobione kwiatowymi opaskami. Swoimi błyszczącymi, gwiezdnymi różdżkami są w stanie sprawić prawdziwe cuda. Tutaj nie ma rzeczy niemożliwych…

Rozgość się w ich świecie Numero 74 i spraw małe przyjemności, odwiedzając naszą stronę.

#misslemonade_kidstore

Follow us on Instagram

Comments (0)

No comments at this moment
Produkt dodany do Twojej listy