Darmowa wysyłka do Paczkomatu od 499 zł

@Liewood

Poznaj naszą ulubioną markę Liewood

Duńska marka Liewood znana jest z linii pościeli, akcesoriów silikonowych, zabawek, dekoracji i zastawy stołowej, a ostatnio z wygodnej odzieży. Zaczynając od modeli basic i odzieży całorocznej, kurtek puchowych, polarów, a kończąc na obuwiu.

 

W tym sezonie projektantka Anne Marie Lie Norvig myśli jeszcze szerzej i tworzy własną linię czysto estetycznych ubrań ready-to-wear, co jest logiczną i udaną kontynuacją przygody, którą rozpoczęła siedem lat temu.

"Ta kolekcja jest szczególnie bliska mojemu sercu", ponieważ szkoliłam się jako stylistka. Koło się dopełniło. Jak wspomniała, projektantka jest to dla niej spełnienie marzeń.

@Liewood

W tej pierwszej kompletnej garderobie znajdziemy szereg wiosennych elementów, które są jednocześnie delikatne i funkcjonalne. Bluzki, koszule, sukienki, spodnie, ale także piżamy i buty dostępne są w palecie organicznych i naturalnych kolorów, ale także w ładnych nadrukach. Kolekcja posiada certyfikaty GOTS (Global Organic Textile Standard) i GRS (Global Recycled Standard) i jest odpowiedzialnie wykonana z naturalnych włókien, takich jak bawełna organiczna. To wystarczy, żebyśmy chcieli spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu.

@Liewood

Comments (0)

No comments at this moment
Produkt dodany do Twojej listy