Darmowa wysyłka do Paczkomatu od 499 zł

Czy Twoje dziecko lubi pluskanie w wannie? Jeśli tak, z pewnością doceni musujące kule do kąpieli! A jeśli nie, znamy sposoby, które zachęcą malucha do codziennego dbania o higienę. Zobaczcie wyjątkowe akcesoria do kąpieli Mini U doskonałe do wieczornej pielęgnacji delikatnej skóry dziecka!

Nie wszystkie dzieci mają ochotę przerywać zabawę po to, by zażyć kąpieli. Niektóre także boją się wody, co szczególnie zniechęca je do mycia głowy. Codzienne namawianie na kąpiel z pewnością testuje cierpliwość rodziców, ale nie warto złościć się na maluchy, dla których kąpiel oznacza trudną walkę z lękami. Zamiast tego dobrze jest pokazać dziecku, że kąpiel może być dobrą zabawą i bez wątpienia przyczynia się do tego, że jest nam po prostu wygodnie.

Zabawki do kąpieli wymyślono nie bez powodu. Dziecko chętnie weźmie przykład z ulubionej postaci z bajki, dlatego do wspólnej kąpieli warto zaprosić odporny samochodzik, super bohatera czy lalkę barbie. Odradzamy zakup gumowych kaczuszek, ponieważ nie spełniają one norm bezpieczeństwa.

Pomocne mogą okazać się także kolorowe piżamki, które zachęcą dziecko do umycia się. Wystarczy zaznaczyć, że piżamy zakładamy dopiero po kąpieli i po wyszczotkowaniu zębów.

Z kolei, aby pokazać dziecku, że mycie głowy nie jest niebezpieczne, warto napełnić wodą niemowlęcą wanienkę (jeśli jeszcze ją macie) lub miskę i pozwolić kilkulatkowi umyć głowę nam. W ten proces warto zaangażować tatę, ponieważ krótsze włosy łatwiej się myje i szybciej się pienią, więc szkraby będą miały więcej frajdy. Ta zabawa skończy się doszczętnie zmoczonymi ubraniami i potopem wokół miski, ale czego się nie robi dla dobra pociech?

Ostatnim sposobem będzie uatrakcyjnienie kąpieli za pomocą kul do kąpieli lub specjalnych farb. I tutaj z pomocą przychodzi nam nowa marka Mini U!

Musująca woda wprawia w przyjemne odprężenie zarówno dzieci, jak i dorosłych. To tłumaczy, dlaczego różnego rodzaju kule do kąpieli i sole do kąpieli są tak popularne w drogeriach.

W naszym sklepie znajdziecie nie tylko fantastyczne kule do kąpieli Mini U na przykład w kształcie statku kosmicznego, ale również zestaw do samodzielnego tworzenia musujących kul kąpielowych w domu. To ciekawa forma wspólnego spędzania czasu z dzieckiem i przy okazji znakomita nauka kreatywności.

Mini U to także naturalne szampony do włosów i żele do kąpieli, między innymi o zapachu gumy balonowej, czy truskawki. Żele barwią wodę, zapewniając maluchom dodatkowe atrakcje. Warto zaznaczyć, że kosmetyki nie barwią skóry i wanny, dlatego można je stosować bez obaw!

Pięknie pachnące, kolorowe i przyciągające uwagę akcesoria do kąpieli Mini U zachwycą każde dziecko, a jednocześnie zadbają o pielęgnację delikatnej i wymagającej skóry. To kosmetyki bezpieczne zarówno dla niemowląt, jak i dla starszych dzieci.

Istnieje ogromna szansa, że te produkty szybko staną się Waszymi ulubionymi! Jeśli chcecie, możecie je wypróbować również na sobie. Kto zabroni? Tym bardziej że w wielu kosmetykach dla dorosłych znajdują się składniki podrażniające skórę, uczulające i ogólnie źle wpływające na zdrowie. Warto czytać składy i wybierać kosmetyki możliwie jak najbardziej naturalne.

Jako osoby dorosłe i do pewnego stopnia odporne na różnego rodzaju produkty kosmetyczne możemy sobie pozwolić na zakup dowolnego szamponu do włosów, czy żelu do mycia ciała. Skóra dziecka jest o wiele bardziej wrażliwa, dlatego warto poświęcić chwilę na czytanie składu dziecięcych kosmetyków. Nie wszystkie będą dobre.

Producenci Mini U stawiają na jakość, dlatego w składzie kul i płynów do kąpieli nie znajdziemy parabenów, alkoholu, silikonów i szkodliwych substancji chemicznych. Co więcej, kosmetyki dla dzieci nie zawierają także soi, glutenu, produktów mlecznych i składników odzwierzęcych. To doskonała pielęgnacja i w dodatku cruelty free!

Wśród komponentów tworzących artykuły higieniczne Mini U znajdziemy aloes i witaminę E, dzięki którym skóra pozostaje głęboko nawilżona i odżywiona.

Wszystkie kosmetyki Mini U zostały wyprodukowane w Wielkiej Brytanii, gdzie znajduje się również siedziba marki.

Comments (0)

No comments at this moment
Produkt dodany do Twojej listy