Wyprzedaż z okazji Dnia Dziecka! Rabaty do -60% do 30 maja!

Rylee and Cru została założona przez Kelli Murray, ilustratorkę i projektantkę ponad cztery lata temu. Kelli nie mogła znaleźć nigdzie na świecie kolorów i wzorów, które zaspokajałyby jej miłość do estetycznych i neutralnych wzorów. Do tego pragnienia należy dodać pewne zainteresowanie modą i sztuką oraz miłość do ilustracji. Jednak dopiero gdy stała się matką, Kelli postanowiła spełnić swoje marzenie. Dzięki jej doświadczeniu w projektowaniu mody i merchandisingu rozpoczęła tę przygodę. Potem stworzyła swoją firmę: Rylee i Cru.

Marka Rylee and Cru jest zorientowana na rodzinę, ponieważ wraz z ojcem Kelli rozpoczęła produkcję odzieży. Tata Kelli był właścicielem drukarstwa sitodrukowego przez nieco ponad 30 lat, a następnie stał się partnerem w drukowaniu wzorów na tkaninach. Rylee & Cru, współpracuje przy swoich projektach z kalifornijską fabryką. Każda sztuka jest produkowana w Stanach Zjednoczonych. Dziś Rylee and Crujest małą rodzinną firmą, która podbija świat. Nazwa marki pochodzi od imion dwóch największych skarbów Kelli - Rylee oraz Cru.

Najnowsza kolekcja na sezon jesień/ zimę 2018r. jak zawsze łączy sztukę oraz wyobraźnię w wyjątkowy sposób. Materiały, z których wykonane są ubranka są naturalne, ręcznie barwione i bardzo przyjemne w dotyku. Kolory jak zawsze są stonowane, inspirowane pięknymi plażami Kalifornii.

W najnowszej kolekcji nie zabraknie oryginalnych i fantazyjnych wzorów - zwierząt, księżyca, tęczy a nawet kaktusów. Co ważne, projektanci zadbali o to, by bez trudu można było łączyć elementy z tej kolekcji, tworząc za każdym razem zupełnie nową stylizację. Dzięki nim Twoje dziecko będzie wyróżniać się z tłumu. Rylee and Cru bardzo dużą wagę przywiązują do szczegółów.

Rylee i Cru łączą sztukę i wyobraźnię, oferując unikalne i artystyczne ubrania dla współczesnego dziecka. Kolekcja składa się z wysokiej jakości barwionych ubrań, które nadają im miękki styl vintage zaraz po wyjęciu z pudełka.

Marka oferuje także akcesoria, czapki, szaliki, a także plakaty, które idealnie odzwierciedlają wymarzony i słodki świat marki.

#misslemonade_kidstore

Follow us on Instagram

Comments (0)

No comments at this moment
Produkt dodany do Twojej listy