Wyprzedaż z okazji Dnia Dziecka! Rabaty do -60% do 30 maja!

Sezon wiosenno-letni jest ulubionym czasem na odzieżowe zakupy. Wszystko przez to, że ciepła pogoda zachęca do modowych eksperymentów i przebieranek. Bez wysiłku możemy wyglądać i czuć się wspaniale! Wygoda jest również ważnym aspektem ubierania dzieci, a tak się składa, że ciekawe spojrzenie na dziecięcą modę ma marka Soor Ploom.

Jako dorośli pamiętamy jeszcze czasy, gdy rodzice ubierali nas w to, co było do dyspozycji. Czasami połączenia te były kosmiczne, a jedynym dowodem na to pozostają zdjęcia z rodzinnych albumów, których nikomu nie chcemy pokazywać. To oczywiście było urocze równie mocno, jak współczesna moda dziecięca, ale swoje latorośle ubieramy inaczej nie bez powodu. W internecie popularne są żarty z minionych dziesięcioleci, kiedy w większości domów nie przejmowano się modą dziecięcą. Obecnie natomiast mamy taki wybór przepięknych ubranek dla chłopców i dziewczynek, że nawet najmniej obyci z modą rodzice są w stanie fantastycznie ubrać swoje pociechy.

Dlaczego wspominamy minione lata? Bo marka Soor Ploom w fascynujący sposób kontrastuje ze swego rodzaju bylejakością i przypadkowością. Każde ubranie Soor Ploom jest luksusowe i przemyślane, idealnie sprawdzi się przy kompletowaniu dziecięcej szafy kapsułowej, czyli takiej, w której wszystko do siebie pasuje.

Założycielom, a zarazem projektantom marki Soor Ploom zależało, by ich kolekcje były uniwersalne, proste (ale nie nudne!) i z nutką luksusu. I chociaż młodsze dzieci mniej zwracają uwagę na estetykę ubrań, to wygoda, jaką oferują ubranka Soor Ploom na pewno przypadnie im do gustu!

Bawełna i len: osobom, które znają się na składach ubrań, nie trzeba mówić nic więcej! Dzianinowe bluzeczki i sweterki Soor Ploom z pewnością przypadną do gustu zarówno Wam, jak i Waszym dzieciom. Delikatna bawełna przyjemnie dotyka skóry, zapewnia komfort i wygodę na każdą pogodę!

Rodzice na pewno docenią uniwersalność projektów Soor Ploom. Ubrania marki można określić mianem basiców, prostych do łączenia z innymi elementami dziecięcej garderoby. Bez względu na to, jakie ubrania posiada Twoja mała córeczka, taki dzianinowy sweterek lub kombinezon od Soor Ploom sprawdzi się co najmniej w kilku, lub nawet kilkunastu różnych stylizacjach.

Marka szyje ubrania dla dzieci w wieku od 1 roku życia. Górna granica sięga 12 lat. Projekty Soor Ploom w fantazyjny i subtelny sposób łączą klasykę ze stylem vintage i typowo dziecięcą swobodą.

Dzieci są tak urocze i doskonałe, że trudno powstrzymać się, by nie kompletować im ogromnej garderoby ubrań. Starsze pokolenia zgodnie twierdzą, że kompletowanie dużej szafy ubrań dzieciom nie ma żadnego sensu. Rosną przecież tak szybko! Logika logiką, ale rodzice chcą przecież dać swoim pociechom to, co najlepsze. Co więcej, od kupowania słodkich dziecięcych ubranek po prostu trudno się powstrzymać, również dlatego, że taka okazja nie zdarza się zawsze.

Soor Ploom to marka, która w fajny sposób łączy zabawę modą ze zdrowym rozsądkiem. Założyciele marki patrzą na ten biznes z punktu widzenia rodziców i jak sami przyznają, ich własne dzieci są dla nich inspiracją do tworzenia nowych projektów. Według Soor Ploom w modzie dziecięcej komfort i jakość także się liczą. Co więcej, liczy się także to, co stanie się z ubraniami, gdy dziecko już z nich wyrośnie.

Z ubrań słabej jakości nie trzeba nawet wyrastać, gdyż po kilku miesiącach zwykle nadają się na śmietnik. Jeszcze kilkanaście lat temu ludzie mało zastanawiali się nad tym, ile właściwie śmieci produkuje przeciętne gospodarstwo domowe, ale powszechnie wiemy już, że to, co kupujemy i ile kupujemy, ma wpływ na środowisko naturalne. Środowisko, w którym nasze dzieci będą żyć. Stąd praktycznym rozwiązaniem, a zarazem wyzwaniem dla nas wszystkich jest dbanie, by rzeczy jak najdłużej pozostawały w obiegu.

Wciąż pozostaje kwestia branży modowej, która niekoniecznie poczuwa się do zwiększenia troski o ludzi i naturę, ale to na szczęście także powoli się zmienia. W dobie popularności zakupów online odpowiedzialni producenci tworzą markom fast fashion poważną konkurencję! W Miss Lemonade wspieramy właśnie takie marki i Wy również je wspieracie swoimi zakupami. I ta zasada sprawdza się w każdej dziedzinie zakupowej, nie tylko w przypadku dziecięcych ubrań. Fachowcy określają świadome zakupy jako głosowanie portfelem. To od nas zależy, jacy producenci będą się rozrastać — odpowiedzialni, czy wyzyskujący naturę i pracowników.

Soor Ploom tworzy w taki sposób, by dziecięce ubranka przetrwały długie lata, nadając się do wielokrotnego odsprzedawania lub oddawania.

Comments (0)

No comments at this moment
Produkt dodany do Twojej listy