Wyprzedaż z okazji Dnia Dziecka! Rabaty do -60% do 30 maja!

Już jest! Najnowsza kolekcja Tiny Cottons Autumn Winter 17/18 Altiplano, dostępna w naszym sklepie online www.misslemonade.pl.

„Zabieramy Cię do niezwykłego miejsca, nieznanego dla większości z nas… słynnego Altiplano, wysokiej równiny pełnej lam i ciekawych ludzi, gdzie odkryjemy najwyższe jezioro na ziemi o bardzo zabawnej nazwie Titicaca i wiele innych budzących zachwyt rzeczy. To właśnie Altiplano zainspirowało nas różnorodnością krajobrazów, zwierząt, kultury i rzemiosła. Koniecznie zobacz najnowszą jesienno – zimową kolekcję, w której ożywają elementy ludowe, małe lamy i laleczki”.

Tiny Cottons powstała jako firma rodzinna w grudniu 2012 roku. Barb Bruno i Gerard Lazcano postanowili wtedy zrobić dla dzieci coś zupełnie innego. Zbudowali markę z produktami wysokiej jakości produkowanymi w Europie i traktowali ją jak markę dla dorosłych. Stylowe, ale śmiałe, z silnym wizerunkiem i historią. Tworzą kolekcje w którą dzieci się angażują, z której uczą się czegoś, lub po prostu kochają jakiś jej kawałek, który będą pamiętać na zawsze. W każdym sezonie Tiny Cottons opowiada nową historię. Różnymi grafikami, specjalną paletą kolorów i prostymi kształtami, nadaje sens każdemu fragmentowi kolekcji. „Komfort to coś obowiązkowego dla nas i dla dzieci”. Tiny Cottons jako marka odzieżowa dąży do tworzenia dobrego, wytrzymałego produktu, będącego jednocześnie ulubionym produktem każdego dziecka. Jakość dla Tiny Cottons jest najważniejsza. W przypadku tkanin bawełnianych wykorzystywane są materiały z recyklingu. Firma jest przyjazna środowisku, dba o nie. W Tiny Cottons stawiają sobie za cel aby każda osoba związana z jej produktami była z tego dumna.

Jeśli chodzi o inspiracje, siedziba w Barcelonie ułatwia wszystko – miasto jest kosmopolityczne, pełne kultury, sztuki, zielonych terenów, parków, małych i dużych firm. To uprawnia Tiny Cottons do tego, aby czynić je lepszym każdego dnia. Częścią procesu tworzenia marki są także książki i podróże. „Rysujemy, farbujemy, ścinany i kleimy jak najwięcej potrafimy. Staramy się być tak samo wolni jak umysły dzieci. Z ich własną, jedyną, śmiałą i nie tak poważną postawą”.

„Chcemy być dziecięcą marką, którą dziadkowie wybierają ze względu na jakość, rodzice ze względu na wzornictwo i świeżość, a dzieci ze względu na wygodę i zabawę”.

#misslemonade_kidstore

Follow us on Instagram

Comments (0)

No comments at this moment
Produkt dodany do Twojej listy