Darmowa wysyłka do Paczkomatu od 499 zł

Chociaż za oknem wciąż mamy krajobraz zimowy, dzień staje się coraz dłuższy i nim się obejrzymy, naszą codzienność rozweseli wiosna. Zbliża się czas porządków w szafie i szykowania garderoby na ciepły sezon. Jeśli zauważyliście w szafach swoich dzieci pewne braki, zobaczcie najnowszą kolekcję Mini Rodini, by je uzupełnić! Marka jak zwykle nie zawodzi i proponuje świetne, uniwersalne ubrania dla dziewczynek i chłopców.

Kilimandżaro, najwyższy masyw górski w Afryce, fascynuje podróżników i od wieków czaruje turystów swoją urodą i bogactwem przyrody. Nic dziwnego, że projektanci Mini Rodini postanowili zainspirować się nieograniczoną wolnością dzikiej natury.

Najnowszy set Mini Rodini łączy typową dla marki klasykę z nowymi wzorami. Ubrania uszyte z wysokiej jakości naturalnych materiałów zachęcają nie tylko swoją jakością i wyglądem, ale także niskim wpływem na środowisko. Mini Rodini istnieje od 2006 roku i od początku dba o niską emisję CO2, a także pozyskuje materiały od zrównoważonych dostawców. Wszystko po to, by nie obciążać natury i zachować jej piękne owoce dla dzieci. Dzięki naszej odpowiedzialności i dbaniu o przyrodę, w przyszłości dzieci same będą mogły zobaczyć piękno Kilimandżaro i nie tylko.

Tymczasem pozwólmy naszym maluchom eksplorować zakamarki dzikiej przyrody wokół domu. Warto rozwijać dziecięcą ciekawość i podsycać ją wiedzą z książek i filmów. Zachwycające zdjęcia dzikich zwierząt z pewnością rozwiną ich wyobraźnię i rozbudzą zainteresowanie naturą.

Mnóstwo zwierzęcych motywów znajdziemy w kolekcji wiosna/lato 2022 dla Mini Rodini. Drapieżna łapa tygrysa, krokodyle i palemki to jedne z wielu znakomitych projektów artystki Cassandry Rhodin, która odpowiada za wyjątkowe wzory na ubraniach. Najnowszy set Mini Rodini oczaruje nawet najbardziej wymagające maluchy!

Ubrania Mini Rodini od zawsze powstają z materiałów certyfikowanych. Bawełna organiczna z certyfikatem GOTS to standard, natomiast niezbędne elementy wykonane z poliestru także mają wysoką jakość i powstają z materiałów recyklingowanych.

Tym razem projektanci połączyli wysokiej jakości bawełnę z fantastycznym tkanym lnem. Osoby zainteresowane jakością tkanin wiedzą już, że len jest idealnym materiałem na lato. Oddychający, przyjemny w dotyku i bardzo wytrzymały. W ubrania z bawełny i lnu warto inwestować, zwłaszcza jeśli są szyte na bardzo ciepłe lub na bardzo chłodne dni.

Pięknie szyte, odporne na upływ czasu, ponadczasowe bluzy, koszulki i szorty Mini Rodini to znakomite elementy garderoby dla chłopców i dziewczynek. Marka stawia na projekty unisex, które wspaniale podkreślają dziecięcą radość życia, a przy okazji łatwo łączą się z ubraniami, które każde dziecko już ma w swojej szafie.

Warto wspomnieć, że jeansowe ubrania Mini Rodini powstają w wyjątkowy, wciąż rzadko spotykany sposób. Dzięki metodzie ozonowania podczas produkcji zużywa się aż o 85% mniej substancji chemicznych niż zwykle. Dbałość marki o zrównoważoną produkcję zasługuje na głośne brawa!

W dobie pandemii koronawirusa zarówno dni wolne, jak i dni szkolne zmieniły swój charakter. Wciąż jednak liczy się wygoda i dobry styl. Tak! Dzieci również zwracają uwagę na to, jakie ubrania mają na sobie. W wyjątkowych, a zarazem bardzo klasycznych projektach Mini Rodini nawet najbardziej wybredne dzieci poczują się dobrze. Projekty marki zwyczajnie nie zawierają zbędnych elementów. Kołnierzyków, które mogą uwierać i innych irytujących dodatków, które ograniczają dziecięce ruchy i działania podyktowane spontanicznością.

Bluzy i koszulki Mini Rodini to idealne elementy garderoby na długie spacery, czy wielogodzinną zabawę na działce. Świetnie sprawdzą się także podczas siedzenia w szkolnej ławce i oczekiwania na upragniony dzwonek. Ubrania uszyte z naturalnych tkanin to kwintesencja wygody i dobrego stylu. Dzieci natychmiast poczują różnicę i nie będą chciały nosić nic innego!

Comments (0)

No comments at this moment
Produkt dodany do Twojej listy