Wyprzedaż z okazji Dnia Dziecka! Rabaty do -60% do 30 maja!

Wolf&Rita w sezonie wiosna-lato 2018, jak zwykle czaruje nietuzinkowym podejściem do mody dziecięcej. Wspaniała, intensywna kolorystyka, pełna ciepłych, intensywnych barw, niebanalne kroje to już znaki rozpoznawcze tej marki.

Inspiracją kolekcji SS18 HI MISTER ED był amerykański artysta Ed Ruscha i jego prace, które stanowią połączenie czystych kolorów z charakterystycznym krojem pisma oraz enigmatycznymi, pełnymi humoru wiadomościami. I właśnie taka jest najnowska kolekcja Wolf&Rita – pełna mocnych, intensywnych kolorów, charakterystycznych wzorów graficznych. Oddaje ona w pełni to, co charakteryzuje dzieci i ich świat – wolność z jaką się bawią, rysują i wyobrażają sobie świat, ich niezależny duch.

Kolekcja SS18 HI MISTER ED od marki Wolf&Rita zachwyca również połączeniami kolorów, które na pierwszy rzut oka mogłyby się wydawać nie pasujące do siebie, np.: połączeniem koloru różowego z pomarańczem, które tu tworzą piękną, spójną całość, a także niespotykanymi krojami, czy wzorami na materiale.

#misslemonade_kidstore

Follow us on Instagram

Comments (0)

No comments at this moment
Produkt dodany do Twojej listy