Wyprzedaż z okazji Dnia Dziecka! Rabaty do -60% do 30 maja!

Włoska projektantka Paola Mazzocchin wprowadziła na rynek Babe & Tess w 2008 roku. Wyobraźnia i prostota, zabawa i esencjonalność — wszystko to cechuje Babe & Tess. Tkaniny, kolory, odcienie i kształty — zmieszane razem, aby stworzyć niepowtarzalny i zauważalny styl. Każda kolekcja wyraża matkę jako projektantkę, która zawsze zwraca uwagę na swoje dziecko.

Babe & Tess tworzy swoje projekty z niepowtarzalnym włoskim poświęceniem, gdzie główną rolę odgrywa kunsztu i jakości. Wszystkie użyte tkaniny i barwniki są całkowicie naturalne, dzięki czemu każdy ciuch jest wyjątkowy. Projektanta podkreśla romantyczną i wyrafinowaną wrażliwość swojej odzieży i miesza wygodne tkaniny z uroczymi krojami. Babe & Tess to marka, która naprawdę rozumie życie, jakie prowadzi dziecko. Dzieci śmieją się, płaczą, biegają, bawią się, przytulają i tańczą przez cały dzień i potrzebują ubrań, które pozwolą im tego wszystkiego doświadczać bez żadnego skrępowania oraz sprawią, że ich wyjątkowa osobowość rozkwitnie.

Babe & Tess to ekskluzywna odzież dziecięca, która łączy w sobie wyrafinowane tkaniny i nieskazitelne kroje. Wysokiej jakości odzież z bawełny oraz miękki len to podstawowe tkaniny kolekcji wiosna/lato 2018. Na letnie, upalne dni Babe & Tess proponuje przewiewne sukienki wykonane z delikatnego lnu. Do wyboru są sukienki na ramiączka w dwóch odcieniach różu z finezyjnym koronkowym wykończeniem oraz romantyczna sukienka z rękawkami z ozdobnymi przeszyciami.

Babe & Tess stawia w tym sezonie na paski. Szerokie poprzeczne pasy uroku dodają bawełnianym sukienkom na ramiączka w wersji krótkiej i długiej oraz sukience w kolorze zgaszonej czerwieni z długim rękawem. Z kolei podłużne wąskie paseczki doskonale wyglądają na sukienkach z rękawem, połączenie koloru ecru z błękitem lub brązem i wykończenie pomponami powoduje, że sukienki mają niepowtarzalny charakter. Subtelnie błękitne paseczki na sukience z romantycznym kwiatkiem przywałują na myśl morskie fale a kolekcja strojów kąpielowych w modne pasy oraz majteczki kąpielowe w wesoły wzór z dinozaurami są idealne na zabawę w wodzie i na plaży.

Babe & Tess to luksusowe, wygodne w noszeniu tkaniny, oryginalne kroje i piękne kombinacje kolorów. Babe & Tess to nowoczesny i wyrafinowany szyk, to po prostu włoska elegancja.

#misslemonade_kidstore

Follow us on Instagram

Comments (0)

No comments at this moment
Produkt dodany do Twojej listy