Wyprzedaż z okazji Dnia Dziecka! Rabaty do -60% do 30 maja!

Firma Engel to kolejna nowość w tym sezonie. Engel jest marką pełną śmiechu, pomagającą każdemu celebrować każdą najmniejszą chwilę. Marka pochodzi z Holandii a jej założycielem jest Sabien Engelenburg. Engel swoją przygodę z tworzeniem kolekcji zaczęło od produkcji kolorowych flag i papierowych ozdób mających uświetnić każde przyjęcie, a z czasem zaczęli produkować plecaki i piórniki, które już niedługo będą dostępne w naszym sklepie.

Bajeczne wzory

Najnowsza kolekcja plecaków i piórników od marki Engel to przede wszystkim cudowne wzory. Znajdziemy tutaj dosłownie wszystko, od jabłek, po urocze króliczki, na chmurach burzowych kończąc. Są to wzory idealnie odzwierciedlające charakter i temperament dzieci. Oczywiście znajdziemy tutaj także plecaczki w prostej wersji, bez żadnych nadruków idealnie dla dzieci starszych, a nawet dla osób dorosłych. Mowa tu głównie o plecakach Zipper, dostępnych w czterech kolorach: różowym, zielonym, żółtym i białym. Plecaczki te posiadają skośną kieszonkę z przodu zapinaną na kolorowy zamek oraz uchwyty u góry, dzięki którym łatwo je trzymać w ręce lub poświecić na wieszaku.

Tornistry szkolne

Wakacje dopiero się rozpoczeły i nikt jeszcze nie myśli o powrocie do szkoły, jednak marka Engel jest już na ten okres przygotowana. W swojej kolekcji oferuje przepiękne tornistry. Wszystkie tornistry posiadają klapę zapinaną na jedną lub dwie klamerki w zależności od modelu i rozmiaru. Tornistry również posiadają uchwyty do trzymania w dłoni tak jak plecaki. W środku tornistra znajduje się zapinana na zamek kieszonka, do której można schować cenne rzeczy takie jak telefon, klucze czy dokumenty. Pod klapą tornistry posiadają dwie małe kieszenie, do których zmieścimy długopisy, ołówki, linijki i inne przybory przydatne w szkole. Z myślą o dzieciach w różnym wieku, Engel zaprojektowało tornistry w dwóch rozmiarach. Większe, bardziej pojemne dla starszych dzieci oraz małe dla przedszkolaków. To co jest ważne w nowej kolekcji tornistrów Engel to ich ekologiczne pochodzenie – z zewnątrz wykonane są z plastikowych butelek!

Szykując się do szkoły warto także zaopatrzyć się w piórnik, który pomieści nie tylko przybory szkolne ale także dziecięce pomysły. Engel w najnowszej kolekcji proponuje dwa piórniki w jabłkowy wzór, który idealnie komponuje się z tornistrem z takim samym motywem. Tak więc, nie ma co się zastanawiać i odkładać zakupów do września, warto zaopatrzyć się w te cudeńka już teraz.

#misslemonade_kidstore

Follow us on Instagram

Comments (0)

No comments at this moment
Produkt dodany do Twojej listy