Darmowa wysyłka do Paczkomatu od 499 zł

Główną projektantką Le petit germain jest Camille Chandèze Longuépée, z wykształcenia i zamiłowania projektantka kostiumów dla produkcji kinowych, dzięki którym opowiada różne historie. Camille jest przekonana, że codzienne ubranie nie jest niczym innym, jak modowym przedmiotem. Znajduje w dziecięcej garderobie twórczą przestrzeń do wyrażenia swojej filozofii ubioru. W naturalny sposób wybiera tkaninę, która kształtuje ubrania wokół delikatnych ciał dzieci, podążając za ich ruchem, towarzysząc ich nieśmiałym lub porywczym gestom.

Kolor jest niezwykle ważny w twórczym krajobrazie Le petit germain, jako oczywista odpowiedź na wszechświat odczuwanych przez najmłodszych wrażeń. Zawsze stara się uprościć linie, w trosce o komfort i dobre samopoczucie, stopniowo tworzy kolekcję niezbędnych elementów, ulepszanych co sezon z bardziej efemerycznymi elementami z bardziej wyraźnymi liniami, zawsze prowadzonymi przez komfort i doświadczenie zmysłów. Kolekcje Le petit germain podkreślają wygodę odzieży, miękkość naturalnych włókien, prostotę łatwych do ułożenia linii oraz bogaty i intensywny kolor. Kolor jest ważną częścią wizualnego krajobrazu dzieci i ich wrażliwości. Le petit germain oferuje bogatą i intensywną kolorystykę, która otwiera dzieci na bogactwo różnorodnych odcieni.

W Le petit germain niezwykle ważna jest dbałość o środowisko i ludzi. Wszystkie kolekcje są projektowane w Paryżu a produkowane w Portugalii, Hiszpanii i Francji zgodnie z zasadami poszanowania środowiska i pracy ludzkiej. Le petit germain sprzyja krótkiemu obwodowi produkcyjnemu, który oznacza produkcję tak blisko, jak tylko jest to możliwe, zgodnie z kryteriami jakości i ceny. Firma ciągle dąży do polepszenia jakości, a w międzyczasie do utrzymania rozsądnych cen i dobrych warunków pracy dla wszystkich pracowników, którzy tworzą kolekcje na każdym etapie produkcji.

Kolekcja Le petit germain wiosna/ lato 2018 nosi nazwę Everland, czyli świat bez końca, bez ograniczeń aż po sam horyzont. Kolor, jaki króluje tego sezonu to odcienie czerwieni, brązu i żółtego. Le petit germain na letnie dni dziewczętom proponuje sukienkę Gina z miękkiego lnu z szelkami skrzyżowanymi na plecach i elastyczną talią. Bluzkę Lino- lniany podkoszulek na ramiączka z okrągłym dekoltem oraz Bluzke Chic z krótkimi rękawami, okrągłym dekoltem i małą przednią kieszenią z miękkiej bawełnianej dzianiny- obie unisex. Bluzka Orson na długi rękaw z lnu zapinana z przodu na guziki oraz Spodenki Hido Check, bermudy z miękkiej bawełny z kieszeniami oryginalnie wyglądają zarówno w wersji dziewczęcej, jak i chłopięcej. Niezwykle piękny i wygodny bawełniany romper Pepino bez rękawów czy też pajac Baby Doo z długim rękawem z guzikami to propozycja dla najmłodszych dzieci.

Le petit germain to naturalne materiały dopasowane do dziecięcej wrażliwości i chęci poznania świata, to intensywne kolory i kroje stworzone dla absolutnego komfortu najmłodszych.

#misslemonade_kidstore

Follow us on Instagram

Comments (0)

No comments at this moment
Produkt dodany do Twojej listy