Wyprzedaż z okazji Dnia Dziecka! Rabaty do -60% do 30 maja!

Sezon szkolny dobiegł końca i już czuć za oknem wakacje, warto jednak zaopatrzyć się w tym czasie w plecaki. Przydadzą się one podczas wakacyjnych wyjazdów czy wycieczek. Wspaniałym rozwiązaniem dla najmłodszych będą plecaczki oferowane przez markę Trixie, projektowane specjalnie z myślą o najmłodszych.

Urocze plecaki

Plecaki marki Trixie to idealny wybór dla najmłodszych dzieci, ze względu na swój wygląd. Plecaczki Trixie stylizowane są na wizerunek zwierząt. Pojawią się nowe modele takie jak słoń, miś polarny, krokodyl i borsuk. Nie zabraknie także plecaków znanych już wcześniej. Plecaczki Trixie posiadają cudowne jasne kolory, dzięki krórym są jeszcze bardziej przyjazne dzieciom. Każdy plecak posiada dwie kieszenie. Jedną dużą, w której można nosić książki, jedzenie lub ubrania oraz mniejszą na przodzie, do której śmiało możemy spakować dokumenty, telefon czy klucze. Plecaczki posiadają także uchwyty pozwalające na zawieszenie plecaka na wieszaku. Bardzo fajnym rozwiązaniem zastosowanym w plecakach Trixie jest umieszczenie w środku miejsca na podpisanie plecaka, co w razie zguby pozwoli znalazcy zidentyfikować właściciela.

Tornistry

Wakacje trwają w najlepsze, jednak w końcu nadejdzie czas powrotu do szkoły. Przygotujcie się na ten moment właśnie z Trixie. Ich oferta zawiera szeroki wybór tornistrów szkolnych. Znajdziemy tu wszystkie motywy obecne w kolekcji plecaków. Tornistry są prostokątne, a ich klapa zapinana jest na magnes, dzięki czemu wasze dzieci nie będą miały z zapięciem go żadnych problemów. Tornister, podobnie jak plecak, posiada dwie kieszenie. Większa ma w środku niewielką przegródkę. Tornistry zapinane są na szelkę na wysokości piersi, dzięki czemu lepiej trzymają się na plecach dziecka.

#misslemonade_kidstore

Follow us on Instagram

Comments (0)

No comments at this moment
Produkt dodany do Twojej listy