Bibs Denmark Heather De lux smoczek uspokajający 1010248

Heather De lux smoczek uspokajający

W magazynie. Wysyłka 24h
29,00 zł
Brutto

Smoczek uspokajający "de lux" od duńskiego producenta Bibs Denmark. Wykonany w 100% z organicznego kauczuku Hevea, który jest naturalnym materiałem nietoksycznym oraz niepowodującym alergii.

Kolor: Fioletowy
Materiał: 100% kauczuk Hevea

Kolor
  • Fioletowy
Wymiar
  • One size

 
Typ Produktu
Smoczki
Smoczki uspokajające
1010248
5713795105946

O Firmie:

Bibs Denmark to renomowana marka, która specjalizuje się w produkcji akcesoriów dla niemowląt, przede wszystkim znanych i cenionych smoczków.

Chociaż Bibs Denmark jest najbardziej znana z kolorowych smoczków, jej oferta produktowa jest znacznie szersza i obejmuje różnego rodzaju akcesoria dla najmłodszych.

Jakość i Bezpieczeństwo:

Cechą charakterystyczną produktów Bibs Denmark jest ich unikalny skandynawski design, łączący minimalizm z funkcjonalnością i estetyką.

Marka kładzie nacisk na używanie wysokiej jakości materiałów, które są nie tylko trwałe, ale także bezpieczne dla wrażliwej skóry niemowląt.

Bibs Denmark dąży do tego, aby wspierać rodziców w pierwszych latach życia ich dzieci, oferując produkty, które ułatwiają codzienną opiekę i jednocześnie są estetycznie wykonane.

Klienci spoza Unii Europejskiej mogą skorzystać z zakupów bez podatku VAT. Wystarczy podczas procesu zamówienia dodać adres dostawy/faktury spoza UE, a cena bez podatku VAT (23%) zostanie dokładnie wyświetlona.

Składając nowe zamówienie wybierz PayPo lub Klarna jako metodę płatności. Zamawiasz jak zwykle. Dostajesz zakupy, sprawdzasz czy ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów.

Miss Lemonade zapewnia swoim klientom darmową dostawę poprzez Paczkomaty i Punkty Odbioru Poczty Polskiej na terenie Polski dla wszystkich zamówień o wartości min. 499 zł.

Jeśli wartość Twojego zamówienia nie wynosi min. 499 zł, do kwoty zakupów zostaje dodany koszt dostawy w wysokości:

  • Pocztex / Punkt Odbioru - 12,49 zł
  • Paczkomaty InPost - 14,99 zł
  • Kurier DHL - 16,99 zł
  • PickPack Express ( dostawa tego same dnia w Warszawie ) - 55 zł

Klientom, którzy pragną pominąć koszt dostawy udostępniamy dodatkową metodę dostawy, która jest darmowa bez względu na wartość zamówienia:

  • Odbiór w Punkcie Miss Lemonade ( Arbuzowa 31/2, Warszawa ) w godzinach 8.00 - 16.00 od poniedziałku do piątku.

Wyboru metody dostawy dokonasz na ostatnim kroku procesu składania zamówienia. Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Produkt dodany do Twojej listy