We ship Worldwide

Moulin Roty Latarka projektor Duszek Croque bisous 894367
Moulin Roty Latarka projektor Duszek Croque bisous 894367
Moulin Roty Latarka projektor Duszek Croque bisous 894367
Moulin Roty Latarka projektor Duszek Croque bisous 894367

Latarka projektor Duszek Croque bisous

W magazynie. Wysyłka 24h
20,68 $

Latarka pochodząca od marki Moulin Roty. Mała latarka z projektorem, do której wkładane są 3 różne filmiki, z których każdy opowiada inną historię. Do projekcji na ścianie lub suficie. Odpowiednie dla dzieci od 4 roku życia. 

Kolor: Wielobarwny
Materiał: 100% PVC
Wymiary: 16x4 cm

Kolor
  • Wielobarwny
Wymiar
  • One size

 
Typ Produktu
Gry zręcznościowe
Zabawki wg wieku
4Y+
894367
3575678943678

Moulin Roty: Zabawki z duszą i wspomnieniami

Moulin Roty to wyjątkowa marka, której zabawki przenoszą zarówno dzieci, jak i dorosłych w świat wspomnień i wyobraźni. Często kojarzone z dzieciństwem rodziców i dziadków, zabawki Moulin Roty charakteryzują się stylem retro i oryginalnym wzornictwem, będącym wynikiem ponad 45-letniego doświadczenia firmy. Każda zabawka tej marki ma za zadanie pobudzać kreatywność i wyobraźnię dziecka, będąc zarówno towarzyszem zabaw, jak i pięknym przedmiotem kształtującym poczucie estetyki.

Inspirujące zabawki dla różnych pokoleń

Moulin Roty oferuje szeroką gamę zabawek dla dzieci w każdym wieku, łącząc tradycję z nowoczesnymi trendami. Ich kolekcja obejmuje miękkie przytulanki, lalki, teatrzyki cieni, tradycyjne gry, samochodziki, książeczki i projektory pobudzające wyobraźnię i zachęcające do kreatywnej zabawy. Każdy produkt jest starannie zaprojektowany, aby spełnić oczekiwania zarówno maluchów, jak i ich rodziców, którzy chcą dla swoich dzieci zabawek bezpiecznych, trwałych i pięknych.

Wysoka jakość i dbałość o szczegóły

Moulin Roty to marka, która kładzie szczególny nacisk na jakość i dbałość o szczegóły. Wykorzystując wysokiej jakości materiały, Moulin Roty zapewnia trwałość i bezpieczeństwo swoich zabawek, co jest kluczowe dla rodziców dbających o dobro swoich dzieci.

Klienci spoza Unii Europejskiej mogą skorzystać z zakupów bez podatku VAT. Wystarczy podczas procesu zamówienia dodać adres dostawy/faktury spoza UE, a cena bez podatku VAT (23%) zostanie dokładnie wyświetlona.

Składając nowe zamówienie wybierz PayPo lub Klarna jako metodę płatności. Zamawiasz jak zwykle. Dostajesz zakupy, sprawdzasz czy ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów.

Miss Lemonade zapewnia swoim klientom darmową dostawę poprzez Paczkomaty i Punkty Odbioru Poczty Polskiej na terenie Polski dla wszystkich zamówień o wartości min. 499 zł.

Jeśli wartość Twojego zamówienia nie wynosi min. 499 zł, do kwoty zakupów zostaje dodany koszt dostawy w wysokości:

  • DHL Punkt Odbioru - 10,99 zł
  • Paczkomaty InPost - 14,99 zł
  • Kurier DHL - 15,99 zł
  • PickPack Express ( dostawa tego same dnia w Warszawie ) - 55 zł

Klientom, którzy pragną pominąć koszt dostawy udostępniamy dodatkową metodę dostawy, która jest darmowa bez względu na wartość zamówienia:

  • Odbiór w Punkcie Miss Lemonade ( Arbuzowa 31/2, Warszawa ) w godzinach 8.00 - 16.00 od poniedziałku do piątku.

Wyboru metody dostawy dokonasz na ostatnim kroku procesu składania zamówienia. Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

No reviews
Produkt dodany do Twojej listy