We ship Worldwide

Miniland Lalka chłopiec Azjata 40cm 31065
Miniland Lalka chłopiec Azjata 40cm 31065
Miniland Lalka chłopiec Azjata 40cm 31065
Miniland Lalka chłopiec Azjata 40cm 31065
Miniland Lalka chłopiec Azjata 40cm 31065
Miniland Lalka chłopiec Azjata 40cm 31065
Miniland Lalka chłopiec Azjata 40cm 31065
Miniland Lalka chłopiec Azjata 40cm 31065

Lalka chłopiec Azjata 40cm

W magazynie. Wysyłka 24h
56,05 $

Lalka pochodząca od marki Miniland. Lalki wykonane są z trwałego materiału o zapachu wanilii. Odpowiedne dla dzieci od 10 miesięcy. 

Kolor: Wielobarwny
Materiał: 100% Winyl
Wymiary: 40 cm 

Kolor
  • Wielobarwny
Wymiar
  • One size

 

- O zapachu wanilli
- Wyprodukowane w Hiszpanii

Typ Produktu
Lalki
Zabawki wg wieku
10M+
31065
8413082310653

Miniland: Pielęgnacja i rozwój najmłodszych

Miniland to marka oferująca szeroką gamę produktów przeznaczonych do pielęgnacji niemowląt i zabawek edukacyjnych. Dzięki swoim produktom, Miniland staje się integralną częścią codziennego życia rodzin, oferując rozwiązania wspierające rozwój i dobre samopoczucie najmłodszych. Od praktycznych akcesoriów do pielęgnacji po zabawki edukacyjne, Miniland łączy funkcjonalność z zabawą, pomagając rodzicom w opiece nad dziećmi i stymulując rozwój umysłowy i motoryczny ich pociech.

Produkty do pielęgnacji: Bezpieczeństwo i komfort dziecka

Miniland oferuje różnorodne produkty do pielęgnacji niemowląt, które zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i komforcie maluchów. Marka kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość materiałów i łatwość użytkowania, tak aby każda chwila opieki była przyjemna zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Produkty Miniland są idealne dla nowoczesnych rodzin, które szukają niezawodnych i bezpiecznych akcesoriów dla swoich dzieci.

Zabawki edukacyjne: Stymulacja i zabawa w jednym

Miniland to także świat zabawek edukacyjnych, które stymulują rozwój umysłowy i motoryczny dzieci. Zabawki te zostały zaprojektowane tak, aby pobudzać ciekawość i zachęcać do kreatywnego myślenia. Zróżnicowany asortyment sprawia, że każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie, niezależnie od wieku i zainteresowań.

Klienci spoza Unii Europejskiej mogą skorzystać z zakupów bez podatku VAT. Wystarczy podczas procesu zamówienia dodać adres dostawy/faktury spoza UE, a cena bez podatku VAT (23%) zostanie dokładnie wyświetlona.

Składając nowe zamówienie wybierz PayPo lub Klarna jako metodę płatności. Zamawiasz jak zwykle. Dostajesz zakupy, sprawdzasz czy ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów.

Miss Lemonade zapewnia swoim klientom darmową dostawę poprzez Paczkomaty i Punkty Odbioru Poczty Polskiej na terenie Polski dla wszystkich zamówień o wartości min. 499 zł.

Jeśli wartość Twojego zamówienia nie wynosi min. 499 zł, do kwoty zakupów zostaje dodany koszt dostawy w wysokości:

  • DHL Punkt Odbioru - 10,99 zł
  • Paczkomaty InPost - 14,99 zł
  • Kurier DHL - 15,99 zł
  • PickPack Express ( dostawa tego same dnia w Warszawie ) - 55 zł

Klientom, którzy pragną pominąć koszt dostawy udostępniamy dodatkową metodę dostawy, która jest darmowa bez względu na wartość zamówienia:

  • Odbiór w Punkcie Miss Lemonade ( Arbuzowa 31/2, Warszawa ) w godzinach 8.00 - 16.00 od poniedziałku do piątku.

Wyboru metody dostawy dokonasz na ostatnim kroku procesu składania zamówienia. Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

No reviews
Produkt dodany do Twojej listy