Darmowa wysyłka do Paczkomatu od 499 zł

Mini Rodini to szwedzka marka ekskluzywnej odzieży dziecięcej, która została założona w 2006 roku przez ilustratorkę Cassandrę Rhodin jako hołd dla wszystkich dzieci, ich wyobraźni i poczucia, że wszystko jest możliwe. Mini Rodini traktuje dzieci poważnie a jednocześnie żartobliwie, co oznacza, że ważne jest, aby dzieci miały ubrania pasujące do ich osobowości, nastroju i kreatywności.

Wizją Mini Rodini zawsze było ułatwienie rodzicom zakupu najlepszych produktów dla swoich dzieci, zarówno pod względem wzornictwa, jak i aspektów ekologicznych i etycznej produkcji. I choć zabawna i pełna humoru estetyka może przemawiać bezpośrednio do dzieci, jakość produktów jest równie ważna i na pewno przemawia do rodziców. Ubrania Mini Rodini są nie tylko zabawne w noszeniu, ale również są produkowane w sposób przyjazny dla środowiska i ludzi stojących za ich tworzeniem.

Od samego początku Mini Rodini jest prawdziwą historią sukcesu. Kiedy pierwsza kolekcja ukazała się w kilku wybranych sklepach w Sztokholmie w 2006 roku, wyprzedała się niemal natychmiast. Wszystko działo się bardzo szybko, a to, co zaczęło się od tony pudełek ułożonych w mieszkaniu Cassandry w Sztokholmie, wkrótce zmieniło się w niezależny sklep zaledwie parę przecznic dalej. Bardzo szybko Mini Rodini stało się ulubieńcem rodziców i dzieci zarówno w Szwecji, jak i na całym świecie, za wyjątkową interpretację kolekcji dla dzieci. Dzięki połączeniu doskonałej jakości i ciekawej stylistyki, Mini Rodini tworzy ubrania, w które rodzice chcą ubrać swoje dzieci, a dzieci uwielbiają je nosić.

Dziś Mini Rodini jest jedną z najszybciej rozwijających się marek odzieży dziecięcej w Skandynawii. Sprzedawana w najbardziej prestiżowych domach towarowych i niezależnych sklepach na całym świecie, od Harveya Nicholsa w Kuwejcie, Selfridges w Londynie i Barneys w Nowym Jorku. Aktualnie Mini Rodini jest reprezentowany w ponad 500 wybranych lokalizacjach, w tym we własnych salonach w Sztokholmie, Göteborgu i Malmö.

Miło nam zakomunikować, że Mini Rodini dołączy do rodziny Miss Lemonade już w sezonie jesień/zima 2018. Z niecierpliwością czekamy na pierwszą dostawę i możliwość zaprezentowania Wam tej niezwykle oryginalnej marki ze świata mody dziecięcej.

#misslemonade_kidstore

Follow us on Instagram

Comments (0)

No comments at this moment
Produkt dodany do Twojej listy