Darmowa wysyłka do Paczkomatu od 499 zł

Louise MIsha została założona w Paryżu, w 2012r. przez dwie przyjaciółki - Aurélie Remetter and Marie Pidancet. Początkowo produkowała wyłącznie biżuterię dla dziewczynek. Dziś są to przede wszystkim ubranka dla dziewczynek oraz ich mam.

Najnowsza kolekcja jesień/zima 2018/2019 od marki Louise Misha jest pełna dziewczęcości oraz delikatności. Nie zabraknie w niej lśniących, kwiatowych wzorów tak charakterystycznych dla tej marki oraz rozkosznych falbanek i delikatnych haftów. Ubranka pełne są prostoty, a przy tym wyglądają zjawiskowo. Zwiewne, naturalne materiały przypominają o inspiracji, która została zaczerpnięta ze świata przyrody i zapachów dzieciństwa.

Louise Misha dba, by zdjęcia każdej z kolekcji wykonane były w miejscach, które zgodne są z wizją marki. Dla najnowszej kolekcji jesień/zima 2018 zdjęcia zostały wykonane w Polsce, w Zalipiach - wsi w województwie małopolskim, słynących z malowniczych, rustykalnych chatek, które tak bardzo pasują do stylu marki Louise Misha. Modelkami w tej sesji zostały Polki.

Jak zawsze w kolekcji zostały uwzględnione najnowsze trendy – charakterystyczne, barwne kwiatowe wzory, wszechobecne, miłe w dotyku pompony, które są doskonałym uzupełnieniem wielu stylizacji. Nie da się ich nie zauważyć między innymi w wyplatanych wiklinowych torebkach, ponieważ to właśnie pompony sprawiają, że torebki są unikatowe . W najnowszej kolekcji jesień/zima 2018 nie zapomniano o swobodnych, wygodnych fasonach, tak istotnych dla dzieci. Louise Misha przygotowała również bardzo modne w nadchodzącym sezonie tiulowe spódnice.

Kolekcja pełna jest pastelowych kolorów i francuskiej elegancji. Proste wzory w niespotykanych odcieniach pozwalają ocieplić i rozchmurzyć nadchodzące jesienne i zimowe wieczory, a przy tym przypominać o ciepłych, pełnych słońca letnich popołudniach.

Ubranka tej marki zmienią dziewczynkę w małą damę. Nie czekaj, odwiedź naszą stronę i przenieś się do tego szykownego świata!

#misslemonade_kidstore

Follow us on Instagram

Comments (0)

No comments at this moment
Produkt dodany do Twojej listy