Darmowa wysyłka do Paczkomatu od 499 zł

Inspirując się sztuką, architekturą i wzornictwem w najszerszym tego słowa znaczeniu, marka The Animals Observatory ma unikalny, kreatywny i ponadczasowy styl, zachwycający zarówno dzieci, jak i dorosłych. Z naturalnym zrozumieniem mody The Animals Observatory dostarcza modę dla ludzi, którzy dokładnie wiedzą, czego chcą.

Slogan „Bądź dobrym zwierzęciem, wiernym swoim instynktom”, idealnie pasuje do codziennego życia dzieci, które są ciekawe świata i wykorzystują każdą okazję, aby go eksplorować.

Kolekcja wiosna/lato 2018 opowiada piękne historie poprzez swoje ponadczasowe elementy. Zabawne grafiki nawiązujące do komety Haleya znajdziemy na sukience Fly Kids z długim rękawem, bluzie z kapturem Albatros Kids, kąpielówkach czy na Body Turtle Babies. Abstrakcyjnie przedstawione czerwone kijanki nadają surrealistycznego charakteru Tshirtowi Frog Kids na ramiączka, białej bluzce Bear Kids Sweatshirt czy też niezwykle oryginalnej różowej Torebce Clutch z łańcuszkiem. Na pozór prozaiczne czerwone i zielone jabłka w kolekcji The Animals Observatory nabrały ponadczasowego charakteru. Ozdobione nimi koszulki, rompery, bluzy czy stroje kąpielowe doskonale wpisują się w dziecięcy świat pełen zwyczajnych rzeczy, które przy użyciu wyobraźni nabierają niezwykłego charakteru.

Typowe dla The Animals Observatory, oszczędne w swej formie printy, komfortowe wzory oraz jasne i świetliste kolory przywołują na myśl słoneczne lato i niczym nieskrępowaną zabawę. The Animals Observatory to doskonały wybór na letnie dni pełne przygód i zabawy.

#misslemonade_kidstore

Follow us on Instagram

Comments (0)

No comments at this moment
Produkt dodany do Twojej listy