Darmowa wysyłka do Paczkomatu od 499 zł

Długo wyczekiwana kolekcja hiszpańskiej marki The Animals Observatory już niedługo zachwyci nas wszystkich. Najnowsza kolekcja jak zwykle zaskoczy niebanalnymi wzorami i pomysłowością twórców. Karciane motywy, wszechobecne paski i zabawne grafiki to tylko przedsmak tego co oferuje TAO w jesienno-zimowej kolekcji.

Trefl czy pik?

Przed takim pytaniem staniemy podczas wyboru bluz, spodni czy sukienek TAO. W najnowszej kolekcji jest to jedna z głównych inspiracji projektantki. Nawiązanie do motywów karcianych znajdziemy w postaci dwóch wzorów: trefla i pika. Ozdabiają one całe ubranka lub są jedynie pojedynczym znakiem umieszczonym na tkaninie. Zimne kolory w których występują dodatkowo dodają efektu tajemniczości związanego z zimową aurą.

Machniecie pędzlem

Bardzo ciekawym pomysłem jest wykorzystanie w najnowszej kolekcji efektu machnięcia pędzlem. Pojawia się on w dwóch wersjach. Pierwsza z nich to wykonane w różnych odcieniach zieleni odbicia pędzla na szarej tkaninie. Połączenie takie powoduje, że wzór powstały w ten sposób daje efekt moro, jednak w znacznie ciekawszej wersji niż standardowy. Inny sposób wykorzystania efektu machnięcia pędzlem to brązowe wzory na beżowej tkaninie przypominające wyglądem geparda.

Pasy

Pasy to kolejny trend w tym sezonie, którego nie zabrakło również w kolekcji The Animals Observatory. W jesienno-zimowej kolekcji TAO występują pod postacią grubych, pionowych i poziomych pasów naśladujących styl retro. Bluzy ozdobione są z przodu napisem lub inną grafiką, w zależności od modelu. Wzór ten ciekawie prezentuje się na spodniach, gdzie pasy pionowe łączą się w poziomymi dając tym samym bardzo interesujący efekt.

Gumki w spodniach

Najnowsza kolekcja TAO wyróżnia się nie tylko ciekawymi grafikami ale także fasonem ubrań. W tym sezonie TAO szczególnie warte uwagi są bardzo szerokie spodnie z gumką przy nogawkach. Spodnie dostępne są w kilku kolorach oraz w wersji z paskami. Z łatwością można je dopasować do innych produktów marki. Spodnie wykonane są z miękkiej bawełny, co sprawia, że są jeszcze bardziej wygodne i przyjemne w noszeniu.

Jak to połączyć?

Kolekcja jesienno-zimowa od The Animals Observatory obfituje w wiele wzorów, często bardzo różnych. Powstaje więc pytanie, jak połączyć je aby wyglądały oszałamiająco? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta: odrzuć standardowe połączenia. Kolekcja TAO to coś, czym trzeba się bawić. Standardowe rozwiązania nie sprawdzą się w tej kolekcji ze względu na niestandardowe produkty. Marka zachęca do eksperymentowania ze stylem, łączenia kolorów oraz różnych wzorów. Paski i trójkąty, pik z treflem, moro z paskami. Takie połączenia proponuje The Animals Observatory. Najnowsza kolekcja z pewnością da wszystkim mamom duże pole do popisu oraz wiele frajdy w kompletowaniu stylizacji.

#misslemonade_kidstore

Follow us on Instagram

Comments (0)

No comments at this moment
Produkt dodany do Twojej listy